chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Termo Organika znów pączkowała dobrocią z Eataway

Termo Organika znów pączkowała dobrocią z Eataway

20.02.2020
Wyjątkowe i charytatywne pączki – akcja zakończona sukcesem! Kolejny już raz najsłodszy dzień w roku, czyli tłusty czwartek był niezwykły dla krakowskich wychowanków Centrum „Parkowa”. Za sprawą kucharzy i wolontariuszy z Eataway oraz lokalnej społeczności, która włączyła się w tę wyjątkową i dobroczynną akcję, już na początku kwietnia na terenie ośrodka przy Parkowej 12 zostaną zasadzone nowe owocowe drzewa, a także zostanie powiększony warzywny ogródek. Termo Organika również i w tym roku włączyła się w charytatywne przedsięwzięcie. Firma zamówiła 200 pączków, z których część trafiła do podopiecznych placówki.

Chemia budowlana - Termo Organika znów pączkowała dobrocią z Eataway
W nocy z 19 na 20 lutego kucharze oraz wolontariusze z Eataway wraz z podopiecznymi krakowskiego Centrum „Parkowa” upiekli łącznie 2000 pysznych, domowych i charytatywnych pączków, czyli aż o 800 sztuk więcej niż rok temu. Pączki, podobnie jak w ubiegłym roku, można było zamówić online poprzez stronę Eataway w cenie 16 zł za 1 box, w którym znajdowały się 4 sztuki pączków. W tym roku akcja cieszyła się jeszcze większą popularnością, ponieważ pączki zostały wyprzedane już w weekend poprzedzający tłusty czwartek. Dochód z akcji pączkowania dobrocią zostanie przeznaczony na powiększenie, powstałego w zeszłym roku, ogrodu warzywnego oraz na posadzenie kolejnych drzew owocowych w sadzie na terenie Parkowej 12. Wielka akcja sadzenia odbędzie się na początku kwietnia.

- Chciałabym podziękować lokalnej społeczności oraz wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, jesteście niesamowici! Upiekliśmy 2000 pączków, a i tak wszystkie pączki rozeszły się momentalnie - mówi organizatorka akcji Marta Bradshaw z Eataway. - Mogę śmiało powiedzieć, że przepełnia mnie radość na myśl, że naprawdę aż tylu krakowian ma ogromną chęć do pomagania. Dziękujemy za wsparcie, to dzięki Wam już na wiosnę będziemy mogli przeprowadzić wielką akcję sadzenia drzew owocowych i warzyw przy Parkowej 12. Wszystkich chętnych oczywiście już dziś zapraszam do włączenia się w akcję.
Przeczytaj również: Wielki sukces Omeny!
REKLAMA:


Chemia budowlana - Termo Organika znów pączkowała dobrocią z Eataway
Regularna lokalna dobroczynność
Przedsięwzięcie lokalnego pączkowania dobrocią kilka lat temu zainicjowała Marta Bradshaw – założycielka portalu Eataway, który łączy amatorów gotowania ze smakoszami, którzy nie obawiają się siąść za stołem w obcej kuchni. Jak sama organizatorka mówi - jeśli potrafisz i lubisz gotować, a do tego kochasz ludzi to idealnie odnajdziesz się w społeczności Eataway, bo przecież nic tak nie zbliża, jak rozmowa przy pysznym jedzeniu. Marta Bradshaw pochodzi z Krakowa i od lat działa na rzecz wspierania lokalnych wydarzeń i akcji charytatywnych podobnie jak Termo Organika – największy producent styropianu w Polsce. Firma również w tym roku włączyła się w dobroczynną akcję Eataway i zamówiła 200 sztuk pączków, z których część trafiła do podopiecznych Centrum „Parkowa”.

- Z przyjemnością włączyliśmy się ponownie w akcję Eataway. Te pączki są nie tylko przepyszne, ale naprawdę wyjątkowe, bo charytatywne. Nic nie daje tyle radości, co świadomość, że możemy przyczynić się do zrobienia czegoś dobrego i pożytecznego dla dzieci - mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki. - Od 15 lat pomagamy ośrodkom znajdującym się w sąsiedztwie naszych fabryk, w tym wspieramy krakowskie Centrum „Parkowa”. Rokrocznie z każdego metra sześciennego styropianu przekazujemy stałą kwotę na pomoc potrzebującym dzieciom, a sprzedaż kilku milionów paczek styropianu zapewnia zebranie znaczącej sumy. Uważamy, że każda firma zaangażowana społecznie powinna znaleźć pieniądze na lokalną dobroczynność.

Już dzisiaj organizatorzy zachęcają do włączenia się w wielką akcję sadzenia, która będzie miała miejsce dzięki uzyskanym środkom z tegorocznej akcji pączkowania dobrocią. Prace ogrodowe odbędą się przy Parkowej 12 już na początku kwietnia. Więcej informacji - https://www.facebook.com/eataway/.
Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt