chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Biznesowi partnerzy Śnieżki spotkali się na I Forum Liderów

Biznesowi partnerzy Śnieżki spotkali się na I Forum Liderów

19.02.2020
W lutym br. w Łodzi odbyło się I Forum Liderów zorganizowane przez FFiL Śnieżka SA. Obecni na wydarzeniu przedstawiciele sieci marketów budowlanych (PSB Mrówka i Bricomarché) wysłuchali inspirujących i praktycznych wystąpień, a w trakcie uroczystej, wieczornej gali najlepsi z nich zostali uhonorowani statuetkami Liderów 2019.

„Liderzy się nie rodzą – oni się tworzą” – pod takim hasłem przebiegło wydarzenie podsumowujące niemal rok istnienia Programu LIDER dedykowanego właścicielom, kierownikom oraz zespołom sprzedażowym marketów budowlanych, które na co dzień współpracują z FFiL Śnieżka SA.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

– Na co dzień to państwo jesteście mostem, który łączy nas – jako producenta – z klientami. To w państwa ręce oddajemy nasze produkty i to przez państwa punkty handlowe wiodą ścieżki zakupowe naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest państwa rola na tej drodze – mówił podczas inauguracji wydarzenia Witold Waśko, wiceprezes zarządu FFiL Śnieżka SA.

Spójna komunikacja przede wszystkim
W pierwszej części wydarzenia, przybyli do Łodzi goście mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji rynkowych praktyków, którzy podzielili się wiedzą mogącą realnie wesprzeć rozwój biznesu.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Dagmara Habiera, CEO VM Studio. Ekspertka przeprowadziła słuchaczy przez proces decyzyjny klienta oraz zdradziła, jak dzięki przemyślanym rozwiązaniom podnieść atrakcyjność wizualną sklepu i ułatwić klientowi zakupy. Prelegentka podkreśliła również rolę spójnej komunikacji w mediach społecznościowych oraz wartość czytelnych materiałów marketingowych.
Dominik Gil, dyrektor zarządzający w Oldboys&FreshMilk, opowiedział o tym, jak poprowadzić klienta przez podróż w Internecie, by finalnie trafił on do sklepu. Specjalista nakreślił, jak wykorzystać możliwości Internetu z użyciem podstawowych narzędzi i usług. Uzasadnił także, dlaczego warto założyć budżet na w reklamę w Internecie oraz podpowiedział, jak dzięki niej osiągnąć założone cele sprzedażowe.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Przemysław Mik, prezes zarządu McHayes&Steward Group, wyjaśnił natomiast, dlaczego wiedza jest kluczem do biznesowego sukcesu i dlaczego warto w nią nieustannie inwestować. Podczas swojej prelekcji podpowiedział uczestnikom, gdzie i w jaki sposób zdobywać wiedzę, oraz jak oszacować potrzebę nabycia konkretnych umiejętności.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Klient w centrum uwagi
Na pytanie, co wkrótce czeka handel detaliczny – świetlana przyszłość czy czarne chmury, odpowiedziała Wioletta Wojtunik, dyrektor ds. nowych sieci dystrybucji FFiL Śnieżka SA. – Dziś szef jest jeden – to klient. To on nas zwalnia i zatrudnia, dlatego powinien być w centrum naszej uwagi – podkreślała. Ekspertka Śnieżki zapoznała słuchaczy z najnowszymi prognozami dla biznesu oraz opowiedziała, jak je interpretować, aby być gotowym na rozwijające się i dopiero nadchodzące trendy.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Na koniec części merytorycznej, przedstawiciele FFiL Śnieżka SA – manager ds. klientów kluczowych, Jacek Hodyr, oraz dyrektorzy regionalni sprzedaży, Daniel Brelak i Jarosław Czarnecki, opowiedzieli o tajnikach Programu LIDER oraz korzyściach z udziału w kolejnej edycji.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Po zakończeniu części merytorycznej odbyła się uroczysta „Gala Liderów”, której głównym punktem była ceremonia wręczenia statuetek Lidera 2019. Późnym wieczorem uczestnicy forum wzięli udział w bankiecie z wytworną kuchnią francuską, a czas umiliły im muzyka na żywo oraz występ gwiazdy, która zabrała oglądających świat magii i iluzji.
I Forum Liderów FFiL Śnieżka SA odbyło się 7-8 lutego br. w Łodzi.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt