chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Piana montazowa z aplikatorem Genius Gun, czyli wygodne i precyzyjne uszczelnianie

Piana montazowa z aplikatorem Genius Gun, czyli wygodne i precyzyjne uszczelnianie

21.11.2019
Podczas budowy lub remontu domu warto wybrać rozwiązania gwarantujące szybką i sprawną realizację całego przedsięwzięcia. Niezbędne uszczelnienia wykonamy za pomocą piany montażowej Soudal z aplikatorem Genius Gun, dzięki któremu jej dozowanie jest maksymalnie oszczędne i wygodne.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal

Wykonanie różnego rodzaju uszczelnień stanowi ważny etap prac budowlanych i remontowych, a błędy popełnione w tym zakresie mogą znacznie pogorszyć komfort użytkowania obiektu. Piana montażowa marki Soudal z aplikatorem Genius Gun nie tylko zapewni nam osiągnięcie trwałego efektu, ale także pozwoli zadbać o nasze bezpieczeństwo i umożliwi wielokrotne wykorzystanie piany, która wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem. Doskonale sprawdzi się m.in. przy uszczelnianiu ościeżnic drzwiowych i okiennych, złączy dachowych i ściennych, wypełnianiu przepustów rurowych i przejść instalacyjnych, a także pustych przestrzeni w konstrukcjach szkieletowych. Z powodzeniem możemy ją zastosować także do termoizolacji elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania oraz do wygłuszania parapetów, stopni schodów czy też wanien i brodzików.

Inaczej niż w przypadku pianki standardowej, aplikator Genius Gun umożliwia przerwanie i wznowienie prac w dowolnym momencie bez obawy, że zawór ulegnie zablokowaniu (po zabezpieczeniu zaworu specjalnym korkiem możemy przechowywać puszkę piany nawet przez kilka miesięcy od momentu jej otwarcia). Genius Gun daje nam także pełną kontrolę nad natężeniem strumienia pianki, dzięki czemu zużywamy jej dokładnie tyle, ile potrzeba do zapełnienia pustej przestrzeni.

REKLAMA:


Ograniczamy zatem zbędne naddatki utwardzonej piany, które wyrzucamy do kosza. Ponadto innowacyjny uchwyt Genius Gun jest tak skonstruowany, aby dozowanie pianki możliwe było jedną ręką. W ten sposób zachowamy stabilną pozycję podczas prac prowadzonych na wysokości, miejscach trudno dostępnych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest szczególna ostrożność.

Oferta pian montażowych Soudal z aplikatorem Genius Gus obejmuje cztery produkty: pianę w formule letniej, pianę do pracy w niskich temperaturach, pianę Comfort (formuła wielosezonowa) oraz pianę opracowaną specjalnie z myślą o uszczelnianiu połączeń kręgów kanalizacyjnych, elementów konstrukcji szybów, studzienek, komór i kanałów telekomunikacyjnych.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt