chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Szkolenie Rigips Multifinish

Szkolenie Rigips Multifinish

03.09.2019
Cykl szkoleń Rigips z nakładania gładzi Thistle Multifinish metodą skimmingu

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Oferta szkoleniowa RIGIPS jest odpowiedzią na pojawiające się coraz częściej pytania dotyczące możliwości zdobycia wiedzy w zakresie aplikacji Thistle MultiFinish.

Technologia gładzi bezpyłowych jest unikalną technologią wygładzania ścian. Najlepszym sposobem jej opanowania jest kilkukrotne wykonanie gładzi pod okiem doświadczonego instruktora suchej zabudowy RIGIPS.
Przeczytaj również: Szkolenie dla wykonawców z SSRW
REKLAMA:


Thistle MultiFinish –produkt i technologia, zastosowanie


Thistle MultiFinish to gładź gipsowa, która służy do wyrównywania i wygładzania powierzchni na zagruntowanych podłożach o różnej chłonności, takich jak: tynki cementowe, tynki gipsowe, bloczki gipsowe, gładki beton, płyty gipsowo-kartonowe. MultiFinish to wyjątkowy produkt pozwalający na uzyskanie gładkiej, wysokiej jakości powierzchni na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Może również stanowić podkład pod wykonanie dekoracyjnych wykończeń. MultiFinish to produkt, który jest także stosowany do spoinowania płyt gipsowo - kartonowych.

Cechą, która wyróżnia Thistle MultiFinish spośród innych dostępnych na rynku produktów do wygładzania ścian jest bezpyłowa obróbka – wygładzenie powierzchni nie wymaga jej szlifowania. Produkt jest znany w Polsce od kilku lat natomiast sama technologia gładzi bezpyłowych powstała w Wielkiej Brytanii ponad 30 lat temu. Od tego czasu została sprawdzona i szczegółowo dopracowana. Zastosowanie technologii bezpyłowej znacząco ułatwia i przyspiesza wykończenie pomieszczeń szczególnie w remontowanych ale również nowych budynkach.

Korzyści z zastosowania bezpyłowej gładzi Thistle Multifinish:


- brak pyłu gipsowego oraz idealnie gładka powierzchnia bez uciążliwego szlifowania
- powierzchnia o wysokiej stabilności i twardości (struktura wiązań nie jest osłabiona w wyniku szlifowania siatką)
- wydajność i komfort pracy wykonawcy

Szkolenie


2-dniowe odpłatne szkolenie praktyczne zapewnia uzyskanie umiejętności samodzielnego wykonywania gładzi Thistle MultiFinish metodą bezpyłową. Szkolenie skierowane jest do profesjonalistów, którzy:
- chcą nabyć / poprawić umiejętność w zakresie technologii gładzi bezpyłowej;
- wykonują lekką zabudowę wnętrz (poddasza, ściany i sufity z płyt g-k) wraz ze szpachlowaniem połączeń i wygładzaniem całych powierzchni płyt g-k;
- wykonują tradycyjne gładzie gipsowe (ze szlifowaniem)

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:


- profesjonalne szkolenie prowadzone przez Instruktora RIGIPS, praktyka suchej zabudowy z wieloletnim doświadczeniem
- opanowanie nowej techniki, która daje realną przewagę konkurencyjną i zapewnia szybsze wykonywanie prac
- praca na materiałach szkoleniowych RIGIPS
- certyfikat RIGIPS

EGZAMIN I CERTYFIKAT:


W drugim dniu szkolenia odbywa się egzamin praktyczny. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku uczestnik otrzymuje certyfikat RIGIPS poświadczający o ukończeniu szkolenia.

MIEJSCE SZKOLENIA:


Akademia RIGIPS – Ośrodek szkoleniowy przy Fabryce RIGIPS Stawiany w Szarbkowie k. PińczowaWięcej szczegółów na stronie organizatora.

Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt