chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator

fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator

14.08.2019
fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top 100”. To najważniejsza nagroda dla innowacyjnych MŚP w Niemczech. fischer uplasował się przede wszystkim w pierwszej 100 ze względu na doskonałą ocenę w kategoriach „Dojrzały Management sprzyjający innowacjom”, „klimat przyjazny innowacjom” i „innowacje zakończone sukcesem”.

Chemia budowlana - Marc-Sven Mengis (dyrektor generalny fischer Group of Companies), Ranga Yogeshwar (dziennikarz naukowy) i Michael Geiszbühl (dyrektor zarządzający ds. Systemów sprzedaży i marketingu) podczas ceremonii wręczenia nagród TOP 100. Fot: KD Busch / compamedia.
Marc-Sven Mengis (dyrektor generalny fischer Group of Companies), Ranga Yogeshwar (dziennikarz naukowy) i Michael Geiszbühl (dyrektor zarządzający ds. Systemów sprzedaży i marketingu) podczas ceremonii wręczenia nagród TOP 100. Fot: KD Busch / compamedia.

- Jestem bardzo zadowolony z przyznania nam nagrody TOP 100. Podkreśla to fakt, że nasza firma należy do czołówki MŚP w Niemczech pod względem produktów, usług, innowacji procesowych i kultury korporacyjnej - mówi prof. Klaus Fischer. - Przede wszystkim traktuje tę nagrodę jako docenienie pracy całego zespołu, tworzącego na co dzień środowisko przyjazne dla innowacji.

Nagroda została przyznana podczas VI szczytu MŚP we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Marc-Sven Mengis, dyrektor generalny fischer i Michael Geiszbühl, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu fischer, odebrali nagrodę z rąk Ranga Yogeshwar, mentora i dziennikarza naukowego TOP 100, a także od głównego prezesa rady naukowej komitetu, prof. Nikolausa Franke.
REKLAMA:


Wyróżnienie TOP 100 przyznawane jest od 1993 r. Jest to jedyny konkurs honorujący zarządzanie innowacjami w produkcji oraz w świadczeniu usług przez firmy na jednakowym poziomie. Prezes rady komitetu prof. Franke i jego zespół z Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Wiedeńskim Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu, określają wyniki na podstawie około 120 kryteriów. - Z jednej strony badamy wdrożone i udane innowacje, z drugiej zaś strony patrzymy na organizację zarządzania innowacjami, która jest nawet ważniejsza. Stopień profesjonalizmu w zarządzaniu innowacjami pozwala nam ocenić przyszły potencjał innowacji - mówi prof. Franke w odniesieniu do metodologii.

Ranga Yogeshwar, mentor TOP 100, uważa, że firma jest gotowa na wkroczenie w przyszłość, gdy efektywnie zarządza ciągłą zmianą. - Potrzebujemy nowej, wszechstronnej kultury organizacji, która wywodzi się ze stabilności przedsiębiorstwa i samodzielnie wytwarza zmianę, zamiast stagnacji, a tym samym braku dalszego rozwoju. Grupa fischer traktuje nagrodę TOP 100 jako zachętę do ciągłego doskonalenia wszystkich procesów. - Zamierzamy dokładnie przeanalizować i podsumować nasze innowacje i zastosować je w celu dalszego rozwoju naszej działalności - podkreśla prof. Fischer. - Generuje to nowe pomysły i rozwiązania, które możemy wdrożyć z korzyścią dla naszych klientów.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt