chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Konferencja Klubu Dekoral Professional 2019 - Malownicza wyprawa do Perły Kaukazu

Konferencja Klubu Dekoral Professional 2019 - Malownicza wyprawa do Perły Kaukazu

17.07.2019
Bogactwo natury, malownicze widoki i wyśmienita kuchnia - Gruzja to kolejny zakątek świata, w który marka PPG zabrała swoich najaktywniejszych Klubowiczów Dekoral Professional. 4 lipca 2019 40 osób z firm odnotowujących najlepsze wyniki w sprzedaży produktów Dekoral Professional, Sigma Coatings i ProGOLD wyruszyło do Gruzji by przeżyć niezapomnianą przygodę wśród kaukaskich gór. Przejażdżka konna, wspinaczka na szczyt, czy ekstremalny spływ to nie jedyne atrakcje, jakie czekały na uczestników wyprawy.

Chemia budowlana - Fot. PPG
Fot. PPG

Przynależność do Klubu Dekoral Professional to wsparcie największego producenta farb i lakierów w Polsce, pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne rabaty. W ramach partnerskiego programu najbardziej aktywni członkowie Klubu mają też okazję skorzystać z wydarzeń specjalnych. Jednym z nich jest możliwość uczestnictwa w corocznej Konferencji Klubu Dekoral Professional, która odbywa się w urokliwych zakątkach świata. W ubiegłym roku Klubowicze podbili Andorę, a w tym wylecieli do malowniczej Gruzji.

Wiedza, wymiana doświadczeń i … przygoda!


Pierwszy dzień pobytu rozpoczął się poszerzeniem wiedzy o nowościach produktowych. Klubowicze zapoznali się z możliwościami i technologiami zastosowanymi w nowościach produktowych: Akrylit SX Aero marki Dekoral Professional oraz Expert Supermatt marki Sigma Coatings. Uczestnicy mogli również poznać plany rozwoju oferty marki ProGold i szczegóły kolejnego konkursu związanego z wyjazdem na przyszłoroczną konferencję do Indii! Część oficjalna i cała prezentacja produktowa odbyły się w Hotelu IOTA w Tbilisi, po której przyszedł czas na atrakcje.
Chemia budowlana - Fot. PPG
Fot. PPG
- Co roku staramy się, aby nasze wyjazdy były nie tylko bogate w wiedzę o naszych markach, ale także oferowały aktywny wypoczynek. Chcemy docenić naszych Klientów i podziękować za dotychczasową współpracę. Podczas tegorocznego wyjazdu znowu postawiliśmy na emocję i aktywność. Zabraliśmy naszych Klubowiczów w niezwykłe miejsca i dostarczyliśmy wrażeń, które na długo zapadną w ich pamięć. Konferencja została uznana za najlepszą w historii i spotkaliśmy się z mnóstwem pozytywnych opinii. Cieszymy się, że nasze działania mają pozytywny odbiór wśród Klientów. – komentuje Joanna Maria Kołtyś, Menedżer Wsparcia Marketingowego i marki ProGOLD.

Pierwszym punktem na liście zaplanowanych atrakcji było zwiedzanie Tibilisi, po którym uczestnicy wyruszyli do kolejnego urzekającego miejsca – Guramishvili’ Winery. Tam, wśród beczek z tradycyjnymi gruzińskimi winami, konkurowali w zespołach podczas kursu gotowania „Professional Chef”. Mieli rzadko spotykaną możliwość sprawdzenia się w regionalnej gruzińskiej kuchni i przygotowaniach słynnych gruzińskich pierożków, Chinkali. Po kulinarnych podbojach przyszedł czas na ruch i zupełnie inny rodzaj emocji – na wyprawę drogą wojenną do miejscowości Gudauri, leżącej w górach Kaukaskich, gdzie czekały na członków wyprawy dalsze niespodzianki.

Chemia budowlana - Fot. PPG
Fot. PPG

Kolejne dni wypełnione były po brzegi atrakcjami. Uczestnicy przemierzali galopem malownicze pasma gór i podziwiali niesamowite widoki. Trzeciego dnia część grupy zdobyła szczyt MT Mukhadze położony 3298 m. n. p. m. i nocowała w namiotach w Zeta Campie, podczas gdy pozostali mogli sprawdzić się w intensywnym trekkingu. Na zakończenie dynamicznej wyprawy na Klubowiczów czkała iście ekstremalna atrakcja - półtoragodzinny flis po rzece Aragvi. Nie był to jednak typowy turystyczny spływ, ale prawdziwy, momentami mrożący krew w żyłach, rafting! Zwieńczeniem wspólnie spędzonych dni i przeżytych przygód była wyjątkowa kolacja z pokazami artystycznymi. Miłym akcentem podczas uroczystej biesiady było też zorganizowanie dla jednej z par uczestniczących w wyprawie niespodzianki z okazji ich 35. rocznicy ślubu. Dostojni Jubilaci otrzymali od Klubu Dekoral Professional tort oraz charakterystyczny gruziński prezent w postaci pięknie haftowanego obrusu – gruzińska supra znajduje się na liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

REKLAMA:

Za rok planowany jest pełen niezapomnianych emocji wyjazd na Konferencję Klubu Dekoral do egzotycznych Indii. Warto więc dołączyć do Klubu już dziś, aby w ramach członkostwa móc korzystać z fachowej wiedzy i nowych rozwiązań oraz brać udział w wydarzeniach specjalnych dostarczających wyjątkowych wrażeń.

Autor: PPG Deco Polska Sp z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy PPG Deco P
Nowości z firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Czytelnia firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Poradnik firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt