chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Termo Organika ze Złotą Budowlaną Marką Roku 2019

Termo Organika ze Złotą Budowlaną Marką Roku 2019

11.07.2019
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń firma Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Materiały termoizolacyjne - styropian”. To kolejny rok, w którym lider rynku został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która jest wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie niemal 3000 firm wykonawczych.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Laureaci Budowlanej Marki Roku zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Ogólnopolskie badania wykazały, że marka Termo Organika ma najwyższą jakość w porównaniu z konkurencją, jest najczęściej stosowaną marką przez wykonawców oraz ma najlepszą relację jakości do ceny.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym, o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy wyrażają opinie na temat produktów oraz marek. Na tej podstawie powstaje ranking najlepszych budowlanych producentów.
REKLAMA:


- Nagroda Złota Budowlana Marka Roku 2019, którą otrzymaliśmy w kategorii „Materiały termoizolacyjne - styropian” jest potwierdzeniem, że od lat utrzymujemy pozycję lidera w branży oraz należymy do grona najlepszych budowlanych marek w Polsce. Dla wykonawców oraz inwestorów złota statuetka stanowi natomiast potwierdzenie, że wybierając materiały naszej firmy inwestują w najwyższą jakość. - mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki. – Udział w rankingu Budowlanej Marki Roku traktujemy jako coroczny sprawdzian dla naszej marki oraz jej produktów, który polega na dobrowolnym poddaniu się weryfikacji wśród ekspertów.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt