chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tester Koloru w formie poręcznego wałeczka od Dulux

Tester Koloru w formie poręcznego wałeczka od Dulux

02.07.2019
Dobranie odpowiedniego koloru farby do malowania wnętrza to ważna decyzja. Teraz, dzięki nowości od marki Dulux, należącej do AkzoNobel, będzie można dokonać jej w łatwy i przyjemny sposób. Firma wprowadza na polski rynek Dulux Tester Koloru z mini wałeczkiem. Produkt pozwala na sprawdzenie dowolnego odcienia farby z palety Dulux.

Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux
Coraz chętniej eksperymentujemy z kolorami ścian w naszych wnętrzach. Wolimy jednak nie ryzykować, że źle połączymy barwy lub finalny odcień będzie różnił się od tego, jaki sobie wymarzyliśmy. Poszukujemy więc inspiracji, ale przed finalną decyzją i tak chcielibyśmy móc na własne oczy przekonać się, czy dokonaliśmy dobrego wyboru.

Dulux Tester Koloru jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko i łatwo sprawdzimy, czy dany odcień współgra np. z wystrojem naszego mieszkania. Możemy też porównać kilka tonacji jednego koloru – jedna przy drugiej i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada – mówi Robert Gwara, Brand Manager Dulux. – Nowe testery z małym wałkiem zastępują dotychczasowe testery koloru z pędzelkiem. Dzięki zastosowaniu wałeczka, uzyskujemy od razu efekt gładkiej powierzchni jak po finalnym malowaniu – podkreśla.
Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux

Nowy produkt ma formę zgrabnego i poręcznego pojemnika z mini wałeczkiem. Dzięki temu znajdująca się w nim farba, nakładana jest równomiernie, bardzo wygodnie i nie powoduje zabrudzeń, w przeciwieństwie do standardowych testerów koloru dostępnych na rynku, które wymagają zakupienia dodatkowego narzędzia do aplikacji i zdecydowanie łatwiej można się nimi pobrudzić. Dzięki testerom koloru Dulux interesujący nas kolor możemy sprawdzić bezpośrednio na ścianie i to bez dodatkowych akcesoriów.

Innowacyjność Dulux Tester Koloru w rollerze została zauważona już m.in. w ubiegłorocznej edycji DIY Week Awards w Londynie, gdzie został on uhonorowany tytułem „Dekoracyjnego Produktu Roku”. Dodatkowo jest to rozwiązanie opatentowane przez firmę AkzoNobel.

REKLAMA:

Opakowanie zawiera 30 ml farby, co wystarcza na pomalowanie powierzchni ok 0,5 mkw. Koszt pojedynczego testera to około 4 zł. Można zaopatrzyć się w niego zarówno w sklepach z farbami, jak i poprzez stronę internetową https://sklep.duluxpolska.pl. Do dyspozycji mamy pełną paletę odcieni farb z serii Dulux EasyCare, EasyCare Kuchnia i Łazienka oraz Dulux Kolory Świata.
Przeczytaj również: Sentymentalne wnętrza w bieli
Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dulux, Akz
Nowości z firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt