chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dekoral doceniony w Rankingu Budowlanej Marki Roku

Dekoral doceniony w Rankingu Budowlanej Marki Roku

18.06.2019
Marka Dekoral (PPG Deco Polska) została doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne". W plebiscycie nagradzani są producenci cieszący się największą renomą i zaufaniem wykonawców.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Budowlana Marka Roku to projekt badawczy tworzony w oparciu o niezależne opinie wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami z branży remontowo-usługowej. Stanowi także cenne źródło informacji dla osób poszukujących najlepszych materiałów na rynku. „To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. Uznanie przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ świadczy nie tylko o zaufaniu do marki, ale także zadowoleniu z jakości naszych produktów” – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Na potrzeby rankingu wykonawcy w branży budowlanej wskazują najczęściej stosowane przez nich marki w danym roku, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji. W tegorocznej XV edycji na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku uhonorowano marki z kilkudziesięciu kategorii.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral, P
Nowości z firmy Dekoral, PPG Deco Polska Sp z o.o.
Czytelnia firmy Dekoral, PPG Deco Polska Sp z o.o.
Poradnik firmy Dekoral, PPG Deco Polska Sp z o.o.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt