chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Producent chemii budowlanej LAKMA SAT z certyfikatem ISO 9001:2015

Producent chemii budowlanej LAKMA SAT z certyfikatem ISO 9001:2015

30.05.2019
W ocenie jednostki certyfikującej LL-C (Certification) Czech Republic a.s., system zarządzania jakością w firmie LAKMA SAT Sp z o.o. spełnił wymagania normy : ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie produkcji i projektowania wyrobów chemii budowlanej.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Standard ISO to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. ISO należy do najważniejszych dokumentów potwierdzających dane zdolności produkcyjne i jakościowe przedsiebiorstw na świecie. Norma, po spełnieniu restrykcyjnych obwarunkowań, może być uzyskana przez każdą organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Jej zapisy zorientowane są na zrozumienie i spełnienia wymagań klientów, a więc sprecyzowanych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcia właściwego podejścia procesowego, dostarczania wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

Certyfikat został przyznany m.in. naszym dwóm oddziałom produkcyjnym:


1. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Akacjowa 5, 43-400 Cieszyn
2. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Mała Łąka 22, 43-400 Cieszyn
REKLAMA:

Otrzymany certyfikat to potwierdzenie najwyższych standardów w zakresie produkcji i projektowania wszystkich naszych wyrobów chemii budowlanej. Tym samym firma LAKMA SAT dołącza do grona największych certyfikowanych producentów chemii w zakresie m.in. sprawnego zarządzania jakością produkcji, standardów zarządzania, obsługi klientów oraz projektowania i wdrażania nowych rozwiązań w budownictwie.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt