chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy numer Atlasa fachowca

Nowy numer Atlasa fachowca

16.04.2019
Nowy numer magazynu „ATLAS fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Tematem numeru jest artykuł poświęcony nowej, super białej gładzi polimerowej GTA. Wraz z wykonawcą omawiamy jej główne właściwości i aplikację w kolejnych etapach prac na stronach 8-13.

W tym numerze również materiał dotyczący nowego produktu – błyskawicznej hydroizolacji dwuskładnikowej – Woder Duo Express. Jak wypadła w porównaniu do konkurencji? Przeczytacie na stronach 14-19.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa Fachowca!
W ofercie pojawił się również innowacyjny produkt. Czegoś takiego jeszcze nie było! Klej wysokoodkształcalny C2TES2 z funkcją hydroizolacji – Plus S2 Hydro. Przedstawiamy jego szczególne zastosowanie i omawiamy krok po kroku jak wykonać hydroizolację i zamontować w godzinę płytki na tarasie o powierzchni 10m2. Więcej o tym produkcie przeczytacie na stronach 22-28.

W tym numerze również: maty kompensacyjne. Czy warto je stosować? Odpowiedź znajdziecie na stronach 49-53.

Ponadto: jak nie dać się ponieść emocjom. Prezentujemy sposoby jak radzić sobie podczas trudnych rozmów z inwestorami. Sprawdźcie na stronach 56-59.
REKLAMA:

W tym numerze również dodatek specjalny poświęcony Potędze Technologii Żelowej oraz nowym produktom ATLAS: profesjonalnym impregnatom i środkom czyszczącym – które zadbają o estetykę i czystość Twojego wnętrza.

To i wiele więcej w nowym numerze „ATLASA fachowca”.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt