chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » IZOHAN DYSPERBIT PREMIUM

IZOHAN DYSPERBIT PREMIUM

04.04.2019
Firma IZOHAN wprowadza do swojej oferty trzy nowe produkty ułatwiające i przyśpieszające prowadzenie prac. IZOHAN DYSPERBIT PREMIUM DACH, IZOHAN DYSPERBIT PREMIUM FUNDAMENT ORAZ IZOHAN DYSPERBIT PREMIUM GRUNT cechują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, są szybkie i przyjazne w aplikacji nawet dla osób nie mających wprawy w pracach izolacyjnych.

Chemia budowlana - IZOHAN DYSPERBIT premium DACH
IZOHAN DYSPERBIT premium DACH

IZOHAN DYSPERBIT premium DACH


Produkt rekomendowany do wykonywania bezspoinowych izolacji oraz renowacji dachów. Jego konsystencja ułatwia wtapianie tkaniny polipropylenowej oraz aplikację za pomocą szczotki dekarskiej, co wpływa na czas oraz wygodę prowadzonych prac. Wysoka zawartość elastomeru SBS, a także podwyższone parametry przyczepności pozwalają na uzyskanie wytrzymałej i skutecznej na lata izolacji.

IZOHAN DYSPERBIT premium DACH doskonale sprawdzi się w sytuacji, w której nie będzie możliwości wykonania izolacji przy użyciu otwartego ognia, czyli tam gdzie nie będzie można skorzystać z pap zgrzewalnych. Produkt ten nie zawiera rozpuszczalników, dzięki czemu jest niepalny oraz bezpieczny w kontakcie ze środowiskiem.

REKLAMA:


Chemia budowlana - IZOHAN DYSPERBIT premium FUNDAMENT
IZOHAN DYSPERBIT premium FUNDAMENT

IZOHAN DYSPERBIT premium FUNDAMENT


To idealny produkt do izolacji typu średniego, czyli najczęściej polecanego typu hydroizolacji w Polsce. Podczas stosowania IZOHAN DYSPERBIT premium FUNDAMENT ogranicza się ilość wymaganych operacji roboczych, a sam produkt w porównaniu z podstawowymi wyrobami typu dysperbit schnie szybciej nawet o 40%.

Dużą zaletą IZOHAN DYSPERBIT premium FUNDAMENT jest możliwość klejenia płyt ocieplających EPS i XPS oraz wykonywania izolacji posadzek w piwnicach i garażach. Konsystencja wyrobu dopasowana jest do aplikacji za pomocą pacy i zapobiega spływaniu produktu.

Chemia budowlana - IZOHAN DYSPERBIT premium GRUNT
IZOHAN DYSPERBIT premium GRUNT

IZOHAN DYSPERBIT premium GRUNT


To szybkoschnący grunt (wysychanie nawet w 20 minut) do podłoży mineralnych, drewnianych, bitumicznych oraz metalowych. Doskonale sprawdza się również na podłożach o zmniejszonej nasiąkliwości, takich jak betony wodoszczelne. IZOHAN DYSPERBIT premium GRUNT stosuje się na suche i wilgotne podłoża pod właściwą izolację z mas wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych oraz pod papy zgrzewalne i samoprzylepne. Atutem produktu jest jego duża wydajność. Jedno opakowanie starcza na zagruntowanie do 120 m2 powierzchni.

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt