chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farby fasadowe Dulux Weathershield od AkzoNobel

Farby fasadowe Dulux Weathershield od AkzoNobel

18.03.2019
AkzoNobel, wiodący producent farb i lakierów, wprowadził do sprzedaży w Polsce znane i cenione na światowych rynkach farby fasadowe Dulux Weathershield. Farby dostępne są w dwóch wariantach produktowych – Extreme Protection oraz Complete Protection, każda w sześciu eleganckich, pastelowych kolorach.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Dulux Weathershield Extreme Protection oraz Dulux Weathershield Complete Protection to farby akrylowe do malowania elewacji i ścian zewnętrznych budynków. Zaawansowana technologia Weathershield zastosowana w obu produktach, tworzy na malowanych powierzchniach powłokę odporną na trudne warunki pogodowe. Chroni fasadę przed wnikaniem wilgoci, a także stanowi barierę przed niszczącym działaniem promieni UV.

Dodatkowo, w produktach Dulux Weathershield zastosowano unikalną technologię Stay Clean, która sprawia, że powłoki farby są odporne nie tylko na wnikanie brudu i kurzu, ale też na rozwój grzybów, pleśni czy alg. Dzięki temu, na elewacji nie pojawiają się np. zielone naloty mchu. Ma to szczególne znaczenie w miejscach położonych przy zbiornikach wodnych lub na tych częściach fasady, które skierowane są na północ.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel
Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel
Dulux Weathershield Extreme Protection tworzy także elastyczną powłokę pracującą z podłożem. W ten sposób nie tylko zakrywa mikropęknięcia, ale również chroni przed ich ponownym pojawianiem się, jeszcze mocniej zabezpieczając fasadę przed wnikaniem wilgoci. Zmniejsza też ryzyko wystąpienia wykwitów solnych z wnętrza podłoża. Dulux Weathershield Extreme Protection zapewnia maksymalną ochronę powłoki oraz trwałość koloru nawet do 15 lat.

Wygląd elewacji jest wizytówką domu. Warto zadbać o niego, sięgając po farby, które pozwolą zachować jej nieskazitelny wygląd na lata. Dulux Weathershield to doskonały wybór dla osób, które oczekują długotrwałych efektów i pełnej ochrony malowanych powierzchni – podsumowuje Robert Gwara, Brand Manager Dulux.

Dulux Weathershield Extreme Protection i Dulux Weathershield Complete Protection dostępne są w sześciu pastelowych kolorach, w pojemnościach 5l i 10l, a także w postaci testerów koloru, dzięki którym można sprawdzić jak kolor farby będzie prezentował się na fasadzie domu. Produkty będą dostępne wyłącznie w sieci sklepów Castorama.
Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt