chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » By ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach

By ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach

07.03.2019
Jak co roku u progu nowego sezonu wykonawczego firma Baumit zaprezentowała ofertę na najbliższy rok. Producent utrzymał obrany w ubiegłych latach kurs, jeszcze mocniej zwracając naszą uwagę na aspekty związane z urzeczywistnieniem wizji zdrowego mieszkania.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Baumit Cennik 2019 to wydawnictwo dedykowane partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości nowoczesnych materiałów budowlanych, w tym propozycji ułatwiających i przyspieszających prace budowlano-remontowe, wydłużających życie elewacji czy takich, które zapewnią wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Publikację cechuje przejrzysta nawigacja, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć produkty w zakresie wykańczania fasad, wnętrz i podłóg, kierując się przy tym trzema zasadami zdrowego mieszkania: ocieplenie przede wszystkim, liczy się wnętrze i solidność ma znaczenie.

Kilkuletnie badania naukowe w parku badawczym Baumit VIVA dostarczyły niepodważalnych dowodów na to, że sam sposób, jak i materiały użyte do budowy ścian mają znaczący wpływ na zdrowie mieszkańców poprzez kształtowanie jakości i stabilności parametrów powietrza. Co więcej, wyniki jednoznacznie pokazały, że największy wpływ na komfort przebywania we własnych czterech kątach, tudzież zdrowe mieszkalnictwo mają termoizolacja ścian zewnętrznych, odpowiednie wykończenie ścian wewnętrznych oraz solidna i masywna konstrukcja zapewniająca stabilność warunków w pomieszczeniach. Więcej informacji o efektach prowadzonych pomiarów można znaleźć na stronie: healthyliving.baumit.com/pl/vivapark/.

Aktualna oferta produktowa Baumit obejmuje systemy ociepleń, wyprawy wierzchnie, tynki maszynowe, gładzie i szpachle, jastrychy, masy samopoziomujące, zaprawy budowlane, produkty do układania płytek, a także systemy renowacyjne – wszystko, co potrzeba do tego, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach.

REKLAMA:

Nowy katalog obowiązuje od 1 marca 2019 r.
Więcej na stronie firmy.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt