chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Posadzki mixokretem - spoiwo FIBROCEM na budowie, w praktyce

Posadzki mixokretem - spoiwo FIBROCEM na budowie, w praktyce

07.03.2019
weberfloor FIBROCEM to szybkowiążące spoiwo przeznaczone do mieszania z kruszywem i wykonywania jastrychów cementowych. Zastępuje zwykły cement, włókna i plastyfikatory dodawane osobno podczas mieszania.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

weberfloor FIBROCEM zdaniem wykonawcy


Prace wykonuje firma WIZBUD Posadzki
"Wykonujemy dzisiaj posadzkę w budynku jednorodzinnym, na materiale FIBROCEM firmy Weber. Jest to materiał szybki, wygodny w układaniu. Jego głównymi zaletami jest to, że jest wkładana mniejsza praca fizyczna w układaniu tej posadzki, jak i przygotowanie samej mieszanki. Materiał jest bez popiołu, wychodzą na nim bardzo wysokie wytrzymałości." - mówi Mateusz Radecki z firmy WIZBUD Posadzki. "Również zaletą tego materiału jest to, że okładziny na tej posadzce można układać już po 4-5 dniach, a przy wyższych wytrzymałościach nawet wcześniej." - dodaje p. Mateusz.

weberfloor FIBROCEM pozwala uzyskać wytrzymałość 16-40 MPa, a przyrost wytrzymałości jest błyskawiczny - nawet 30 MPa po 3 dniach!"Przy posadzkach cementowych, tradycyjnych, trzeba odczekać 21 dni. Tutaj po 4 dniach mamy te wytrzymałości i zielone światło ażeby dalej prace kontynuować. Wytrzymałości są przede wszystkim bardzo wysokie tego materiału. I to jest bardzo duży plus dla nas, dla wykonawców.."

REKLAMA:

"Firma WIZBUD jest firmą rodzinną. Głównie zajmujemy się posadzkami cementowymi, jak i również podkładami pod posadzki." - mówi Mateusz Radecki z firmy WIZBUD Posadzki.

weberfloor FIBROCEM jest gwarancją świetnych parametrów posadzki. Dla wykonawcy istotne jest, że nie musi uczyć się żadnej nowej technologii. W dalszym ciągu wykorzystuje mixokreta i mieszankę o parametrach roboczych, do jakich jest przyzwyczajony.Więcej na stronie firmy:
https://www.pl.weber/blog/podlogi-i-posadzki/posadzki-mixokretem-spoiwo-fibrocem-na-budowie-w-praktyce

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt