chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy numer Głosu PSB

Nowy numer Głosu PSB

11.12.2018
W Głosie PSB w numerze 6 (XI-XII)/2018 wiodącym tematem są artykuły pod zbiorczym tytułem „Jaką zastosować chemię budowlaną do wykończenia ścian wewnętrznych i jakich użyć narzędzi?”

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
Specjaliści z firm: Baumit, Knauf, Kreisel, Kaem i XL Tape doradzają jaki wybrać tynk czy gładź oraz jakich użyć narzędzi aby efekt końcowy był zadawalający dla inwestora – str. 4-13.

Natomiast jak wygląda tynkowanie od kuchni piszemy w fotoreportażu na str. 14-15.
Przeczytaj również: Nowe wydanie Głosu PSB nr4/2022
Szara gospodarka w budownictwie rośnie szybciej, niż sam sektor. Zachęcam do przeczytania wyjątkowej publikacji przedstawiającej niechlubne statystyki za lata 2000-2016, znajdującej się na str.16-17. Kiedy o analizach mowa, na III okładce znajdą Państwo informacje o popycie i cenach materiałów budowlanych w ciągu III kw. 2018 roku.

Co roku, w numerze 6, polecam lekturę nowości budowlanych z 2018 r., oferowanych przez dostawców PSB, którzy gościli w tym roku na łamach naszego czasopisma. Prezentujemy 55 produktów / systemów pochodzących od 33 firm – str. 18-29.

W dziale Technologie i produkty piszemy o nowościach oferowanych przez producentów – str. 32-34.
Przeczytaj również: Nowe wydanie Głosu PSB nr 3/2022
REKLAMA:

A tradycyjnie, w końcówce numeru znajdują się relacje z życia Grupy PSB, m.in. ze szkoleń i śniadań dla fachowców budowlanych, z otwarć nowych sklepów PSB Mrówka oraz podsumowanie akcji edukacyjnej Bezpieczna droga do szkoły, podczas której w tym roku przeszkoliliśmy ponad 11 tys. wychowanków ze 110 szkół i przedszkoli.

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt