chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film

Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film

27.08.2018
Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki konkursu na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim było hasło #POSTAWNAGRAFIT. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organiki Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem było wyeksponowanie motywu przewodniego konkursu, czyli hasła #POSTAWNAGRAFIT, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu. W konkursie mogli wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Hasło konkursowe #POSTAWNAGRAFIT nawiązuje do produkowanych przez Termo Organikę grafitowych płyt styropianowych, które charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałymi właściwościami użytkowymi i najkorzystniejszym współczynnikiem przenikania ciepła.

Autorzy najciekawszych filmów otrzymali nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wyniosła 10.000 zł. Nagrodę główną w wysokości 5.000 zł zdobył Tomasz Bylina za film „Grafitowa animacja”, nagroda za drugie miejsce w wysokości 2.000 zł trafiła do Dominika Depty za film „Prosty poradnik”, trzecie miejsce zajęli Barbara Lutzner i Kacper Jurowicz za film „Postaw na grafit”, otrzymując nagrodę w wysokości 1.000 zł. Jury wyróżniło również 4 filmy, przyznając każdemu twórcy nagrodę w wysokości 500 zł. Wyróżnieni to: Michał Bojara za film „Inspiracja TO”, Patryk Błażejewski za film „Ciepła gawra”, Daria Wachowicz i Basia Ogrodniczak za film „Metamorfoza” oraz Natalia Merchut za film „Sztuka wyboru”. Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła była Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika.
REKLAMA:


- #POSTAWNAGRAFIT to drugi konkurs filmowy, który zorganizowaliśmy. Podobnie jak zeszłoroczny konkurs „Nakręć się na czarne kropki” cieszył się dużym zainteresowaniem, a zgłoszone materiały filmowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkich autorów zgłoszonych filmów śmiało możemy nazwać twórczymi osobowościami. Otrzymaliśmy mnóstwo kreatywnych, pozytywnych, ciepłych i zabawnych filmów nawiązujących do hasła #POSTAWNAGRAFIT – mówi Krzysztof Krzemień, koordynator konkursu z Termo Organiki - Każdy film był wyjątkowy i w odmienny sposób nawiązywał do głównego motywu konkursu. To było naprawdę niezwykle ciekawe doświadczenie.

Nagrodzone filmy są dostępne na stronie internetowej Termo Organiki.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt