chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2018 dla Termo Organiki

Złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2018 dla Termo Organiki

28.06.2018
Najwyższe nagrody, czyli złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2018 w kategoriach: „materiały termoizolacyjne – styropian” oraz „kompleksowe systemy ociepleń” zdobyła Termo Organika. Styropian lidera rynku siódmy raz z rzędu został wyróżniony najwyższą nagrodą. Wyróżnienie produktom Termo Organiki przyznały firmy wykonawcze w ramach ogólnopolskich badań prowadzonych przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym na autentycznych wskazaniach rynku. W tym roku aby wyłonić Laureatów Budowlanej Marki Roku 2018 firma ASM przeprowadziła łącznie 2 633 wywiadów z wykonawcami. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Dlatego ranking Budowlanej Marki Roku uznawany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych i miarodajnych badań opinii i preferencji firm wykonawczych.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Termo Organika z dwiema złotymi statuetkami Budowlanej Marki Roku 2018


Złote nagrody Budowlanej Marki Roku 2018 dla styropianów oraz dla kompletnego systemu ociepleń potwierdzają pozycję Termo Organiki, jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce i niekwestionowanego lidera wśród producentów styropianów.
- To dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ złote statuetki są rezultatem, przeprowadzonego wśród wykonawców rankingu o niezależnym charakterze, a badani wskazywali spontanicznie marki z których produktami pracują na co dzień. Firmy wykonawcze uznały nasze styropiany oraz kompletny system ociepleń za najlepsze na rynku a to dla nas bardzo ważna informacja zwrotna. Oznacza, że nasi klienci nie tylko darzą nas zaufaniem i cenią jakość naszych produktów, ale jest także potwierdzeniem tego, że warto inwestować w nowoczesne rozwiązania i technologię. – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki - Wzięcie udziału w rankingu traktujemy, jako pewnego rodzaju dobrowolne poddanie się ocenie rynku i sprawdzenie marki oraz jej produktów. Zdobycie złotych statuetek w naszych dwóch flagowych kategoriach to cenny dowód uznania, który nas wyjątkowo cieszy i za który serdecznie dziękujemy.
REKLAMA:


Termo Organika niekwestionowanym liderem branży


Termo Organika od siedmiu lat zdobywa pierwsze miejsce w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. To nie jedyne osiągnięcia firmy. Lider rynku od ponad dekady jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, tj.: "Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości" czy "Laureat Programu Promocji Jakości", przyznawanych przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również "Orły Polskiego Budownictwa" - wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. Termo Organika jest również zrzeszona w European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS), wpływowej organizacji do której należą stowarzyszenia producentów styropianu z krajów Unii Europejskiej. Ponadto Termo Organika posiada również prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt