chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ISOVER Nightskating Gliwice

ISOVER Nightskating Gliwice

19.06.2018
21 czerwca ISOVER oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” zapraszają na pierwszy w historii Gliwic przejazd na rolkach "ISOVER Nightskating Gliwice", imprezę rekreacyjną objętą Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

W najbliższy czwartek rolkarze opanują ulice Gliwic, a dzięki wsparciu głównego partnera – firmy ISOVER – nie zabraknie wielu dodatkowych atrakcji. – W tym roku nasza firma świętuje 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji chcieliśmy zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców naszego regionu – Gliwic i okolic. W fabryce ISOVER codziennie produkujemy wełnę mineralną w rolkach, która służy do izolacji budynków, a tym samym zapewnia ciepło i bezpieczeństwo domownikom. Stąd też zrodził się pomysł, aby zorganizować wspólny przejazd przez miasto… na rolkach. To będzie pierwszy taki przejazd przez Gliwice, dlatego mamy nadzieję, że dołączy do nas jak najwięcej osób – zachęca Anna Kozera z ISOVER, współorganizatorka wydarzenia.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Trasa nie jest trudna i długa, bo tylko 13 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20.00 z Placu Krakowskiego. Trasa przebiegać będzie ulicami: Łużycka, Wrocławska, Kłodnicka, Zwycięstwa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Powstańców Warszawy, Jasnogórska, Daszyńskiego, Kościuszki, Kochanowskiego, rondo Gwarków, Gwarków, Bojkowska, Macieja Płażyńskiego, Okrężna, Pszczyńska, Panewnicka, Kujawska, rondo Akademickie, Łużycka, Plac Krakowski. Zakończenie przejazdu planowane jest w okolicach godziny 22.30.
REKLAMA:


W połowie trasy, przy zakładzie ISOVER przy ulicy Okrężnej, planowana jest przerwa, podczas której będzie można odpocząć w specjalnej strefie chillout. Na uczestników będą czekały upominki i dodatkowe atrakcje.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu. Jak zawsze Bladeville – Katowice zapewni wypożyczalnię sprzętu.

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt