chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Relacjia z gali 25-lecia ISOVER w Polsce

Relacjia z gali 25-lecia ISOVER w Polsce

15.06.2018
Podczas uroczystej gali, z udziałem pracowników, partnerów biznesowych i artystów, ISOVER świętował 25 lat obecności na polskim rynku. Lider rynku wełny mineralnej podsumował ten czas i rolę, jaką materiały izolacyjne ISOVER odegrały w rozwoju budownictwa. Nie zabrakło także rozmów o przyszłości i celach marki na kolejne lata.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Motywem przewodnim jubileuszu oraz uroczystej gali było hasło „Efekt ISOVER”, podkreślające główną ideę marki ISOVER. Rozwój budownictwa zrównoważonego – bezpiecznego, komfortowego, efektywnego energetycznie, dopasowanego do realnych potrzeb użytkowników – to podsumowanie 25 lat obecności ISOVER w Polsce oraz cel dalszych działań.

Budynki - domy, szkoły, biurowce - spełniają nie tylko funkcje użytkowe, ale także wpływają na jakość życia. Nie chcemy już uciekać z miast, aby móc zaznać odrobiny komfortu. W zamian potrzebujemy rozwiązań, które wpisują komfort w tkankę miejską. Takich rozwiązań dostarcza ISOVER. Nasze materiały izolacyjne są od 25 lat gwarancją komfortu ciepła, dobrej jakości powietrza, ciszy, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Tych wszystkich czynników, które, chociaż niewidoczne na co dzień, wpływają na nasze zdrowie, samopoczucie i relacje z otoczeniem – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.
Przeczytaj również: ISOVER Nightskating Gliwice
REKLAMA:


Uczestnicy jubileuszowej gali, za pomocą różnych zmysłów, mogli przekonać się, na czym polega „Efekt ISOVER” - od zaproszeń na uroczystość, które skrywały makietę nowoczesnych budynków i naturalny, pachnący lasem mech, wystroju sali z wykorzystaniem kojącej zieleni i roślin, nastrojowej gry kwartetu smyczkowego, z której wyłaniały się znane melodie najlepszej muzyki filmowej oraz sensualnego występu Anny Marii Jopek z zespołem, po zapach perfum stworzonych specjalne na tę okazję. Z kolei gość specjalny konferencji biznesowej rozpoczynającej jubileusz - architekt i urbanista Tomasz Konior, jeden z najbardziej intrygujących i wyróżnianych polskich architektów - w swoim wystąpieniu opowiedział o zamiłowaniu do muzyki, która pomaga tworzyć tak wyjątkowe projekty jak siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (doskonała akustyka tego budynku to także zasługa produktów ISOVER). Architekt z pasją przekonywał do urzeczywistniania marzeń oraz czerpania przyjemności ze słuchania doskonałej jakości brzmienia muzyki zarówno w NOSPR, jak i pełnym ciepła i komfortu domowym zaciszu.

Nieprzypadkowy był także wybór miejsca gali. Spotkanie odbyło się w Łodzi, będącej symbolem odradzającego się miasta, do którego m.in. za sprawą rewitalizacji oraz nowych budynków wraca dynamiczne życie miejskie. Podczas gali z udziałem Filipa Ramosa, dyrektora ISOVER w Polsce oraz François-Xavier Mosera, prezesa Grupy Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji wręczono statuetki i przekazano podziękowania klientom oraz długoletnim partnerom ISOVER.

ISOVER rozpoczął działalność w 1993 roku pod marką Gullfiber. W 1996 roku zakupiono od Skarbu Państwa zakład produkcyjny wełny skalnej „Polinova” w Gliwicach. Już po trzech latach uruchomiono najnowocześniejszą w Polsce linię do produkcji wełny szklanej. Niespełna 10 lat później powstała najnowocześniejsza na świecie linia do produkcji izolacji z wełny szklanej. W roku milenijnym nastąpiła zmiana nazwy marki i logotypu na ISOVER. Za inwestycjami i rozwojem przyszły nagrody oraz prestiżowe wyróżnienia, m.in. godło Teraz Polska czy pierwszy tytuł Budowlanej Marki Roku (2006). Dzięki zasobom technologicznym i doświadczeniu zespołu stworzono wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. ISOVER Multimax 30, który do dziś jest produktem z najniższą lambdą na rynku. Przełomowa dla marki była nawiązana w 2013 roku współpraca z polskimi skoczkami Kamilem Stochem i Stefanem Hulą. Działalność ISOVER to także szkolenia i rozwój dobrych praktyk wśród wykonawców, dlatego stworzono program partnerski „Mistrz Izolacji ISOVER” (2013) oraz otwarto pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe ISOVER (2014). W 2017 roku ISOVER otworzył nową linię do produkcji mat siatkowych i rozszerzył tym samym ofertę izolacji dla przemysłu. Jubileuszowy rok 2018 rozpoczął się od deszczu nagród – TopBuilder 2018, Budowlana Firma Roku 2017, Konsumencki Lider Jakości 2018 i brązowego medalu WCM, będących najlepszym uhonorowaniem 25 lat działalności marki w Polsce.

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt