chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Baumit KlimaFinish, Baumit KlimaColor i Baumit KlimaPrimer trzy nowości od Baumit

Baumit KlimaFinish, Baumit KlimaColor i Baumit KlimaPrimer trzy nowości od Baumit

21.05.2018
System Baumit Klima wzbogacił się o trzy nowości Baumit KlimaFinish, Baumit KlimaColor i Baumit KlimaPrimer

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Baumit KlimaFinish


To gładź szpachlowa, która sprawdzi się jako warstwa „start” i „finisz” co oznacza, że możemy jej użyć zarówno do przygotowania bazy pod ostateczną warstwę gładzi – zaszpachlować drobne ubytki, wyrównać wstępnie podłoże, a także wykorzystać do ostatecznego wygładzenia ścian i sufitów przed malowaniem. Dzięki swojej formule i konsystencji pasty jest ona gotowa do natychmiastowego użycia i bardzo prosta w aplikacji, co czyni ją idealną propozycją dla tych, którzy oprócz wysokiej jakości uzyskanych powierzchni cenią sobie także większą wygodę i wydajność prac. Oba wyroby cechuje wysoka paroprzepuszczalność i właściwości antygrzybiczne. Równie dobrze sprawdzają się do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na tynkach wapiennych, jak i cementowo-wapiennych czy betonie wewnątrz budynków. Każdy inwestor i wykonawca doceni również fakt, że użycie tych produktów pozwala uniknąć czasochłonnego i kłopotliwego (ze względu na duże zapylenie pomieszczenia) szlifowania.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Baumit KlimaPrimer


Ostatnim przed malowaniem etapem z jakim przyjdzie nam się mierzyć jest zagruntowanie podłoża. Tu najlepiej wykorzystać podkład gruntujący Baumit KlimaPrimer, który wyrówna chłonność podłoża, zapewniając optymalną przyczepność kolejnych warstw i nie emitując przy tym praktycznie żadnych zapachów czy szkodliwych substancji. Gdy grunt wyschnie, pozostaje już tylko nadać ścianom czy sufitom wybrany przez nas kolor, dzięki któremu staną się one ozdobą domu, a wnętrza zyskają swój indywidualny charakter.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Baumit KlimaColor


Do tego zadania najlepiej wykorzystać produkowaną na bazie naturalnych składników farbę krzemianową Baumit KlimaColor. Jest ona nie tylko paroprzepuszczalna, ale również praktycznie bezzapachowa i bezemisyjna, pozbawiona rozpuszczalników oraz środków konserwujących. Jej atutem jest także znakomita siła krycia. Z powodzeniem można ją nakładać ręcznie za pomocą wałka lub pędzla, jak również maszynowo z użyciem natrysku w technologii Airless.

Dzięki uzupełnieniu linii wyrobów Baumit Klima o trzy nowe produkty, wybór kompletnego programu do wykończenia wnętrz, który zapewnia nie tylko trwałe i estetyczne efekty, lecz przede wszystkim jest rozwiązaniem korzystnie wpływającym na nasze samopoczucie, nigdy nie był tak prosty. W dobie rosnącej świadomości na temat wpływu materiałów budowlanych na jakość powietrza w pomieszczeniach, jak również borykania się z ciągłym brakiem czasu, system Baumit Klima to idealne dopełnienie zdrowego stylu życia, o który dbałość powinna być tak kompleksowa jak to tylko możliwe. Również w zakresie wyboru odpowiednich materiałów do wykończenia wnętrz, w których spędzamy przecież 80-90% czasu.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt