chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa strona Knauf FireWin

Nowa strona Knauf FireWin

10.05.2018
Strona FireWin – oferowana jest przez firmę Knauf kompleksowego systemu pasywnej ochrony przeciwpożarowej.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf
Nowa strona otwiera przed użytkownikami bardzo intuicyjną nawigację i łatwy dostęp do poszukiwanych informacji.

W sekcji narzędzia znajduje się intuicyjny kalkulator, za pomocą którego można policzyć całkowite zapotrzebowanie materiałowe dla planowanej inwestycji.

Kolejną nowością, która czeka na odwiedzających stronę projektu FireWin, jest moduł live chat, umożliwiający prowadzenie rozmowy na żywo z ekspertem Knauf od systemów ppoż. Dzięki możliwości rozmowy z naszym ekspertem poszukiwaną informację uzyskasz jeszcze sprawniej niż dotychczas.

Dodatkowo, w sekcji aktualności będziemy dzielić się z Państwem m.in. nowinkami związanymi z ochroną przeciwpożarową oraz naszymi rozwiązaniami.

REKLAMA:

Aby jeszcze bardziej przybliżyć Państwu tematykę pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz ofertę naszych rozwiązań, tworzymy specjalną sekcję z obiektami referencyjnymi, z której dowiedzą się Państwo, jakie możliwości oferują nasze rozwiązania.


Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Knauf
Nowości z firmy Knauf
Czytelnia firmy Knauf
Poradnik firmy Knauf
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt