chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Leyland Trade wprowadza nowe produkty na rynek polski

Leyland Trade wprowadza nowe produkty na rynek polski

07.05.2018
W Wielkiej Brytanii farby firmy Leyland Trade cieszą się zaufaniem profesjonalnych wykonawców już od niemal stu lat. W Polsce produkty tej marki są dostępne od kwietnia 2017 roku, wyłącznie w sieci Castorama. W tym roku Leyland Trade rozszerza swoją ofertę, wprowadzając na polski rynek szereg nowych produktów: podkłady i grunty o szerokim zastosowaniu (MDF, do elewacji, do drewna, metalu, na plamy).

Chemia budowlana - Fot. PPG
Fot. PPG
Nowe podkłady i grunty marki Leyland Trade o szerokim zastosowaniu (MDF, do elewacji, do drewna, metalu, na plamy).

Nowe produkty marki Leyland Trade to gama profesjonalnych podkładów oraz gruntów do szerokiego zastosowania m.in. do podłoża MDF, do elewacji, do drewna, czy grunty na plamy. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakości, charakteryzują się niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO) i posiadają atesty higieniczne.
Poniżej nowe produkty marki Leyland Trade, które wkraczają właśnie na polski rynek

REKLAMA:


Leyland Trade Podkład Akrylowy MDF to wodorozcieńczalny podkład przeznaczony do wykonania warstwy podkładowej na płytach MDF nielakierowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Łagodny zapach produktu jest doskonałą alternatywą dla podkładów rozpuszczalnikowych tworząc idealnie gładką powłokę pod aplikację farby nawierzchniowej. Szybko wysycha, dzięki czemu umożliwia aplikacje 2 warstw w ciągu dwóch godzin. Wyrównuje chłonność podłoża i wpływa na finalny wygląd powłoki, zmniejsza zużycie farby nawierzchniowej.

Wydajność Podkładu Akrylowego MDF wynosi do 9 m2/l przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża. Produkt aplikuje się za pomocą pędzla lub wałka. W przypadku konieczności nałożenia drugiej warstwy należy zachować odstęp 1–2 godzin. Podkład występuje w kolorze białym, w opakowaniu o pojemności 0.75l.

Layland Trade Podkład do Elewacji przeznaczony jest do wyrównywania chłonności podłoży oraz poprawy przyczepności farby nawierzchniowej do betonu, tynków cementowych, cegły, kamienia oraz uprzednio pomalowanych powierzchni. Zabezpiecza przed wysalaniem rozpuszczonych substancji z podłoży mineralnych. Blokuje wysolenia, wzmacnia podłoże, wyrównuje chłonność podłoża, poprawia przyczepność farby fasadowej.

Wydajność Podkładu do Elewacji wynosi do 10 m2/l przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża. Produkt aplikuje się za pomocą pędzla, wałka lub natryskowo. Jeżeli wymagana jest druga warstwa podkładu należy malować po 24–48 godzinach od nałożenia pierwszej warstwy w zależności od panujących warunków. Podkład występuje w kolorze białym, w opakowaniu o pojemności 5l.

Trade Podkład Akrylowy to wodorozcieńczalny, szybkoschnący podkład przeznaczony do zabezpieczenia surowego drewna oraz materiałów drewnopochodnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dedykowany pod wodorozcieńczalne wyroby nawierzchniowe np. emalie akrylowe. Ma łagodny zapach, szybko wysycha, co umożliwia aplikacje 2 warstw w ciągu dwóch godzin, wyrównuje chłonność podłoża.

Wydajność Podkładu Akrylowego wynosi do 9 m2/l przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża. Produkt aplikuje się za pomocą pędzla lub wałka. W przypadku konieczności nałożenia drugiej warstwy należy zachować odstęp 1–2 godzin. Podkład występuje w kolorze białym, w opakowaniu o pojemności 0.75l, 2.5l, 5.0l.

Leyland Trade Podkład Antykorozyjny jest idealny do zabezpieczenia podłoża przed korozją, przeznaczony do malowania wszystkich powierzchni metalowych z wyjątkiem stali ocynkowanej. Dla ostatecznej ochrony metalu stosować w połączeniu z farbą nawierzchniową przeznaczoną do metalu. Produkt można stosować, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ma doskonałą przyczepność, zapobiega powstawaniu rdzy.

Wydajność Podkładu Akrylowego wynosi do 10 m2/l przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża. Produkt aplikuje się za pomocą pędzla lub wałka i pozostawia do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem farby nawierzchniowej. Podkład występuje w kolorze czerwonym, w opakowaniu o pojemności 2.5l.

Leyland Trade Profesjonalny Grunt na Plamy przeznaczony jest do maskowania plam po zaciekach wodnych, sadzy, plam nikotynowych oraz tłuszczach. Ma charakter farby podkładowej izolującej blokującej i wzmacniającej podłoże. Dedykowana pod farby wewnętrzne marki Leyland Trade. Długotrwale zabezpiecza powłokę farby w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i rozwój grzybów pleśniowych. Nie chroni tynku przed rozwojem mikroorganizmów. Blokuje plamy i zabrudzenia, doskonała na tłuste plamy, wzmacnia podłoże i wyrównuje chłonność, poprawia przyczepność podłoża.

Wydajność Profesjonalnego Gruntu na Plamy wynosi 10 m2/l przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża. Świeże tynki maluj po 3–4 tygodniach od ich nałożenia. Farbę nawierzchniową należy nakładać, po co najmniej 7h od nałożenia ostatniej warstwy farby gruntującej. Grunt występuje w kolorze białym w opakowaniu o pojemności 2.5l.

Autor: PPG Deco Polska Sp z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy PPG Deco P
Nowości z firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Czytelnia firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Poradnik firmy PPG Deco Polska Sp z o.o.
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt