chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Izohan z tytułem Budowlanej Firmy Roku 2017

Izohan z tytułem Budowlanej Firmy Roku 2017

05.02.2018
Izohan po raz kolejny został wyróżniony przez magazyn Builder tytułem Budowlanej Firmy Roku. Prezesa Zarządu, Pawła Ziembińskiego, uhonorowano ponadto tytułem Osobowości Branży. Wręczenie nagród w ramach XV edycji konkursu odbyło się 23 stycznia podczas uroczystej Gali Builder Awards 2018 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan

Konsekwentny rozwój


Jury doceniło fakt, że w dobie rosnących potrzeb i wymagań, firma Izohan nie tylko utrzymała najwyższy poziom usług i zarządzania, ale także umocniła swoją pozycję w branży poprzez przejęcie marki Izolex. Prezes Zarządu, Paweł Ziembiński, został wyróżniony za nowoczesne podejście do kierowania organizacją oraz wytrwałość i biznesową intuicję, dzięki którym, pomimo dynamicznej konkurencji, firma utrzymuje pozycję lidera w branży. W uroczystości wręczenia nagród wzięło udział ponad 300 osób – przedstawicieli biznesu oraz środowisk naukowych związanych z budownictwem.

Prestiżowe wyróżnienie


Tytuł Budowlana Firma Roku przyznawany jest przez Redakcję oraz Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw i osób działających na polskim rynku budowlanym oraz ich promocja w ramach upowszechniania dobrych praktyk. Laureatów wyróżnia rynkowa stabilność oraz skuteczna strategia działania i efektywne zarządzanie, które mają stanowić wzór do naśladowania.
Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt