chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rozstrzygnięcie konkursu Termo Organiki na amatorski film „Nakręć się na czarne

Rozstrzygnięcie konkursu Termo Organiki na amatorski film „Nakręć się na czarne kropki”

04.12.2017
Ogólnopolski konkurs filmowy „Nakręć się na czarne kropki” organizowany przez Termo Organikę, producenta popularnego styropianu „Dalmatyńczyk”, został rozstrzygnięty. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organika Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Wymogiem konkursu był wyeksponowany motyw czarnych kropek, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: „Myśl ciepło” oraz około 60-sekundowy czas trwania filmu. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

W środę 29 listopada w Krakowie odbyło się oficjalne wręczeniu nagród. Laureaci konkursu „Nakręć się na czarne kropki” otrzymali czeki pieniężne. Główną nagrodę w wysokości 5.000 zł otrzymał Patryk Zimończyk z Krakowa za minimalistyczną wariację na temat czarnych kropek z wykorzystaniem różnych technik animacji komputerowej, pt. „Minimalistyczne kropki”. Drugą nagrodę w wysokości 2.000 zł otrzymali Aleksandra i Dariusz Kipiel z Korzennej koło Nowego Sącza, autorzy filmu pt. „Rodzinny dzień z kropkami w tle”. W filmie wystąpiły również dzieci Państwa Kipieli - Hania i Kuba, a jak twierdzą sami twórcy: „czarne kropki opanowały ich dom”. Nagroda w wysokości 1.000 zł za trzecie miejsce trafiła do Sylwii Łobody z Mińska Mazowieckiego za film pt. „Kropkowe miłostki”. W filmie poznajemy romantyczną historię zakochanego Pana Kropki, który próbuje zdobyć serce wybranki borykając się z różnymi przeciwnościami losu.
REKLAMA:


Jury wyróżniło również 6 filmów przyznając każdemu twórcy nagrodę w wysokości 200 zł. Wyróżnieni to: Kacper Rogóż za film „Razem”, Nina Musiał za film „Styropian w kropki”, Karol Nowak za film „Wakacje z dalmatyńczykiem”, Viktoria Witt za film „Ponad kropki”, Mikołaj Żądło za film „Wiadomość” oraz Maciej Walewski za film „Podróż na trzy kropki”.

- Prace zgłoszone na konkurs „Nakręć się na czarne kropki” przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Niewątpliwie wszystkich którzy brali udział w naszym konkursie można nazwać twórczymi osobowościami. Otrzymaliśmy mnóstwo kreatywnych i ciepłych wizji nawiązujących do czarnych kropek. Sam konkurs w oczywisty sposób odnosił się do naszego charakterystycznego w wyglądzie produktu, jakim bez wątpienia jest styropian w kropki, popularny „Dalmatyńczyk”, który Termo Organika wymyśliła i wprowadza na rynek już drugą dekadę – mówi Krzysztof Krzemień, koordynator konkursu Termo Organiki. Każdy film był inny, przedstawiał motyw kropek z różnych perspektyw i było to niezwykłe doświadczenie. Niewykluczone, że z częścią twórców będziemy chcieli nawiązać dalszą współpracę.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt