chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Linia zmywalnych farb do ścian Jedynka Deco & Protect

Linia zmywalnych farb do ścian Jedynka Deco & Protect

15.11.2017
Marka Jedyna wprowadza do sprzedaży nową linię wysokiej jakości, lateksowych farb do ścian i sufitów - Jedynka Deco & Protect. Wysoce odporne na zmywanie umożliwiają łatwe usuwanie plam i zabrudzeń ze ścian, zapewniając przy tym doskonałe krycie i trwałość koloru. Dostępne są w 36 gotowych odcieniach, z pomocą których można stworzyć oryginalny, modny wystrój oraz komfortowe warunki do odpoczynku i delektowania się pięknem domowego wnętrza.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Farby Jedynka Deco & Protect łączą kolorystyczne trendy we wnętrzach z wysoką funkcjonalnością, ułatwiającą codzienne użytkowanie. Na ścianie tworzą inteligentną powłokę, która stanowi barierę dla różnego rodzaju plam. Są też odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie, dzięki czemu dużo łatwiej można utrzymać powierzchnię w czystości. Produkt posiada wysoką siłę krycia, jest bardzo wydajny, a na dodatek szybko schnie i nie kapie podczas aplikacji, co pozwala sprawnie i bez niespodzianek przejść przez cały proces malowania.

Paleta kolorów Jedynka Deco & Protect pozwala na wykreowanie klasycznej, ponadczasowej aranżacji, jak również na stworzenie nowoczesnego i awangardowego wnętrza. Wśród dostępnych odcieni pojawiają się zarówno delikatne pastele, eleganckie szarości, ale też bardziej zdecydowane i nasycone kolory.
Przeczytaj również: Naturalnie pięknie wnętrza
REKLAMA:


Zalety:


- odporność na zmywanie,
- doskonałe krycie,
- trwałość kolorów,
- szybkie schnięcie,
- ekologiczna receptura,
- malowanie bez kapania,
- wydajność ok. 14 m2/l.

Dodatkowe informacje o produkcie:


Dostępne kolory: 36 gotowych kolorów,
Stopień połysku: MAT,
Wydajność teoretyczna: Ok. 14 m2/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego,
Narzędzia: Pędzel, wałek, natrysk pneumatyczny,
Ilość warstw: 2,
Rozcieńczalnik: Woda,
Termin przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt