chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Izohan z Diamentem Forbesa

Izohan z Diamentem Forbesa

22.02.2017
Firma Izohan, która jest producentem nowoczesnych materiałów do hydroizolacji działającym w strukturach Grupy Atlas, uplasowała się na 4 miejscu w klasyfikacji regionalnej i 59 pozycji na liście ogólnopolskiej Diamentów Forbes.

Lista Diamentów Forbes opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm w oparciu o dane z lat 2013-2015 uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, wartość zapasów czy nakładów na inwestycje. Firma Izohan sklasyfikowana została na 4 miejscu firm z Pomorza oraz 59 pozycji wśród podmiotów z przychodami od 50 do 250 mln PLN. W tegorocznej edycji plebiscytu znalazło się aż 274 firmy z Pomorza.

- Wysoka pozycja wśród lokalnych firm, a także widoczna obecność w rankingu ogólnopolskim to dla nas ważne wyróżnienie. Kolejny raz zastaliśmy utwierdzeni, iż ścieżka rozwoju którą podążamy jest słuszna. Jest to także wyzwanie, aby w kolejnej edycji rankingu nasza pozycja była jeszcze wyższa – powiedział Paweł Ziembiński Prezes Zarządu Izohan.
REKLAMA:


Diamenty Forbes to ranking polskich przedsiębiorstw, które w ciągu 3 lat najszybciej zwiększyły swoją wartość. Opracowywany jest we współpracy z gwarantującym silną metodologię liderem informacji gospodarczej Bisnode Polska.Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt