chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ostatnia szansa, by pomóc w akcji #DodajKoloru

Ostatnia szansa, by pomóc w akcji #DodajKoloru

02.11.2016
Zostało zaledwie 10 dni, aby pomóc i wziąć udział w ogólnopolskiej akcji #DodajKoloru, mającej na celu odmalowanie zniszczonych przestrzeni Centrum Onkologii w Warszawie – największej tego typu placówki w kraju.

AkzoNobel, producent m.in. farb Dulux, zadeklarował odnowienie 500m2 obiektu, ale widząc skalę zapotrzebowania postanowił włączyć do działania konsumentów i zachęcić ich do wsparcia akcji za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer. Do tej pory dzięki ich zaangażowaniu zostanie odmalowane dodatkowe 150 m2, ale organizatorzy liczą na wiele więcej.
Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux

W ramach kampanii #DodajKoloru, która potrwa do 11.11.2016 r., każde 100 ściągnięć bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer lub udostępnień w kanałach social media dedykowanego zdjęcia, z oficjalnym hashtagiem akcji, to dodatkowy odmalowany m2 Centrum Onkologii w Warszawie.

Z ogromnym przejęciem obserwujemy licznik metrów kwadratowych i mamy nadzieję, że uda się dobić do tysiąca! Wszyscy zaangażowaliśmy się w akcję - Pacjenci, ich Rodziny oraz nasi Pracownicy. Wierzę, że na tej ostatniej prostej jeszcze wiele osób włączy się w kampanię i pomoże odmalować Centrum Onkologii. Każdy, kto choć raz był w tym miejscu wie, jak bardzo jest nam to potrzebne – mówi Ewelina Kopic-Melillo, rzecznik prasowa Centrum Onkologii w Warszawie.
Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux

W akcji udział biorą m.in. Fundacja Rak’n’Roll oraz blogerka modowa Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea. Kampanię wsparła także na swoim Facebooku aktorka Katarzyna Zielińska.

REKLAMA:


Wiemy że kolor ma znaczenie – wpływa na naszą psychikę i nastrój. Odpowiedni dobór barw jest istotny pod kątem prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. Dlatego staramy się ułatwiać wybór koloru oraz inspirować naszych klientów m.in. za pośrednictwem takich narzędzi, jak aplikacja Dulux Visualizer. Dodatkowo mając tę świadomość staramy się także w pozytywny sposób oddziaływać barwami na otoczenie. W ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu w ostatnim czasie odmalowaliśmy m.in. 12 sal Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej oraz 1000m2 korytarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tym razem chcemy nadać bardziej radosne kolory Centrum Onkologii. Zachęcam wszystkich do działania! – mówi Paweł Sobalak, Starszy Kierownik Marki Dulux.

Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dulux, Akz
Nowości z firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Dulux, Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt