chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły” z Śnieżką

Finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły” z Śnieżką

05.09.2016
Finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbył się 2 września br., której to organizatorem był Urząd Miejski w Dębicy. Wśród firm wspierających inicjatywę znalazła się FFiL Śnieżka SA.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

„Bezpieczna droga do szkoły” to program edukacyjny propagującywśród dzieci klas pierwszych szkół podstawowych w Dębicy zasady bezpiecznego zachowania na drodze, które pozwalają uniknąć możliwych zagrożeń w trakcie pieszych bądź rowerowych podróży do i z placówki.

Podczas piątkowego finału akcji na dębickim Rynku na pierwszoklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły zapoznać się z regułami bezpiecznego zachowania na jezdni, a także porozmawiać o nich z funkcjonariuszami różnych służb.
Przeczytaj również: Kolorowe laboratoria od Śnieżki
REKLAMA:


Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa malowania znaków drogowych, którą specjalnie dla maluchów przygotowała FFiL Śnieżka SA. Firma przekazała również plecaki z odblaskowymi elementami, które zostały wręczone podczas spotkania. – Cieszymy się, że dzięki wspólnemu malowaniu dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także poznawały znaki drogowe. Doceniając edukacyjny wymiar akcji, postanowiliśmy się w nią włączyć również w aspekcie rzeczowym. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas plecaki będą towarzyszyły najmłodszym w wielu bezpiecznych wyprawach– tłumaczy Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt