chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Domy malowane dziecięcą wyobraźnią

Domy malowane dziecięcą wyobraźnią

21.07.2016
Wrażliwość na sztukę oraz poczucie estetyki wykształca się w nas od najmłodszych lat. Organizując czas maluchom może warto niekiedy odsunąć na bok bajki, lalki czy samochodziki i pokazać im świat bez ograniczeń, który są w stanie stworzyć przy pomocy swojej wyobraźni i najprostszych zestawów plastycznych. Przypomina nam o tym firma Baumit, inicjator projektu „ColorLove Przedszkole”.

To niezwykłe działanie determinowała nie tylko chęć poprawy wizerunku okolicy, w której zlokalizowane są placówki, lecz także – a właściwie przede wszystkim – wypełnienie kolorami miejsc, w których maluchy spędzają większość swojego czasu. Wszystko po to, by stworzyć im możliwość przebywania w otoczeniu rozwijającym kreatywność poprzez szeroko rozumianą naukę i zabawę.
Chemia budowlana - Domy malowane dziecięcą wyobraźnią
Chemia budowlana - Domy malowane dziecięcą wyobraźnią

Triumfatorzy ColorLovej akcji zostali ogłoszeni w listopadzie zeszłego roku. Internauci wspólnie z Jury zdecydowali, że nową elewację od firmy Baumit otrzymają Polsko-Angielskie Przedszkole LENKOWO w podkrakowskich Wrząsowicach i Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Płk. Stanisława Dąbka w kaszubskiej wsi Sychowo. Od tamtej chwili emocje związane z zabawą wcale nie przebrzmiały – wręcz przeciwnie. Projekt wszedł w etap realizacji nagrody, a prace połączone z przygotowaniem zaplecza pod malowanie fasad budynków przedszkolnych dostarczają wielu wrażeń. Podobnie jak wspaniałe atrakcje, z jakich mogą korzystać maluchy w zwycięskich oraz dodatkowo wybranych placówkach – Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku oraz Samorządowe Przedszkole nr 125 im. Jana Marcina Szancera i Samorządowe Przedszkole nr 92-Filia z Krakowa. Firma Baumit przekazała bowiem dzieciom materiały plastyczne, które pomogą im rozwijać fantazję i zdolności artystyczne.

Kredki, bloki, farbki czy wielkoformatowe kolorowanki już są w rękach zadowolonych maluchów. Prace stworzone przy pomocy otrzymanych zestawów pokazują jak bogata i nieograniczona jest wyobraźnia dziecka. Potwierdzają również, że w każdym dziecku drzemie talent. Kto wie, może ich ColorLove domy staną kiedyś przy naszych ulicach…?
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt