chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Integracja wykonawców z producentami poprzez hurtownie budowlane

Integracja wykonawców z producentami poprzez hurtownie budowlane

19.07.2016
Dając o sposobność spotkania się firm wykonawczych z producentami materiałów budowlanych, od wiosny do jesieni hurtownie budowlane organizują festyny, pikniki i inne spotkania dla swoich klientów.

Chemia budowlana - Fot. Grzegorz Podgajewski, FS ARBET
Fot. Grzegorz Podgajewski, FS ARBET
Atrakcyjna forma budzi zainteresowanie firm budowlanych, które chętnie uczestniczą w takich wydarzeniach. Partnerzy Fabryki Styropianu ARBET, np. w Peamco Krotoszyn czy ExtraDach z Poznania tylko w czerwcu zorganizowali wiele imprez tego typu, przyciągając wielu zainteresowanych. FS ARBET za każdy razem zaprasza na stoisko przedstawicieli firm budowlanych, wyjaśniając kwestie związane ze styropianem i dociepleniami.

W lipcu w firmie Pazoła 2 w Gostyniu przedstawiciele ARBETu spotkali się z okolicznymi wykonawcami dociepleń. Grill, szkolenie, pytania, wyjaśnienia - była sposobność, by nawiązać nowe kontakty handlowe, dostarczyć zainteresowanym wiedzy nt. produktów ARBET oraz zorganizować chwilę odpoczynku w pracowitym okresie letnim.
Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt