chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Polimerowo-gipsowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST12 PRO od Śnieżki

Polimerowo-gipsowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST12 PRO od Śnieżki

20.05.2016
Polimerowo-gipsowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST12 PRO – nowość w ofercie rozwiązań marki Śnieżka ACRYL-PUTZ®.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Opis produktu:


- Polimerowo-gipsowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST12 PRO charakteryzuje się odpornością na spękania i ograniczonym pyleniem, co przekłada się na komfort pracy z jej wykorzystaniem. To produkt typu „2 w 1" (Start + Finisz), umożliwiający stworzenie zarówno warstwy podkładowej, jak i wierzchniej bez konieczności użycia innych rozwiązań.

- Nowy wyrób dedykowany jest do przygotowania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem i tapetowaniem, montażu narożników aluminiowych oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych. Zapewnia śnieżnobiałe wykończenie i możliwość obróbki mechanicznej. Dzięki swoim właściwościom, ACRYL-PUTZ® ST12 PRO szczególnie dobrze odpowiada potrzebom wykonawców, preferujących gładzie bardziej twarde w obróbce.
REKLAMA:


- Wprowadzenie nowej gładzi rozpoczyna zmiany w grafice opakowań pozostałych rozwiązań Śnieżka ACRYL-PUTZ®. Duża nazwa wyrobu i kod kolorystyczny ułatwiają odnalezienie go w punkcie handlowym oraz wyróżniają produkt na tle konkurencji. Zmiana opakowań pozostałych rozwiązań Śnieżka ACRYL-PUTZ® będzie prowadzona sukcesywnie, w miarę wyczerpywania się zapasów i stanów magazynowych.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt