chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Szyny kotwiące do zabetonowania zabezpieczają Centrum Kongresowo-Wystawowe Xinghai w Chinach

Grupa PSB Handel S.A. po raz kolejny wspomogła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Grupa Selena dołączyła do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC (Polish Green Building Council). To prestiżowa organizacja, skupiająca liderów branży green building, która od ponad 12 lat angażuje się w upowszechnienie zrównoważonego budownictwa w Polsce. Członkostwo w PLGBC to kolejny krok Seleny wpisujący się w szeroką strategię przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

CEMEX dostarczy ponad 40.000 ton betonu natryskowego na budowę tunelu Thames Tadeway w Londynie w Wielkiej Brytanii. To największy w historii tego kraju projekt infrastrukturalny związany z budową sieci wodociągowej, przeprowadzony przez brytyjską branżę wodną.

AkzoNobel, 18 stycznia br., złożył całościową, niewiążącą propozycję nabycia spółki Tikkurila. Zaproponowane połączenie AkzoNobel i Tikkurili doprowadziłoby do powstania doskonałej platformy do dalszego wzrostu, o lepszych możliwościach obsługi klientów z wykorzystaniem bardziej innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, wywodzących się ze wspólnego europejskiego dziedzictwa.

To nie cementownie odpowiadają za wzrost kosztów odbioru odpadów od mieszkańców!

Instytut Jagielloński zaprasza na Webinar prezentujący wyniki najnowszego raportu IJ - Przemysł cementowy w gospodarce odpadami. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia od godziny 13:00 do 14:30. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres : biuro@jagiellonski.org

Pod koniec minionego roku w Oświęcimiu odbyły się zawody pływackie pod nazwą „Bijemy rekordy”

Możemy go zamontować także na podłogach!

Po kilku latach intensywnego rozwoju przez przejęcia oraz wzrostu organicznego Grupa Kapitałowa Śnieżka – jeden z liderów rynku farb dekoracyjnych w Polsce, na Węgrzech i na Ukrainie – z początkiem 2021 roku wdrożyła zapowiadane zmiany w modelu operacyjnym i koncepcji zarządzania. Nowy model pozwoli zoptymalizować współpracę spółek wchodzących w skład Grupy i zwiększy efekt skali.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Wartość rynku farb i lakierów dekoracyjno-budowlanych zwiększyła się w zeszłym roku o blisko 10% - wynika z najnowszego raportu IBP Research.

W związku z pandemią Covid-19 zmieniliśmy formę spotkań z aktualnymi i przyszłymi profesjonalistami budowlanymi, które od blisko 10 lat prowadzimy pod hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ”.

„SIPUR” był jednym ze sponsorów tegorocznej edycji Konferencji Naukowo-Technicznej „Materiały i Technologie Energooszczędne – Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”, którą zorganizowała Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej.

Na początku nowego roku akademickiego wręczono nagrody autorom najlepszych prac dyplomowych nt. poliuretanu.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt