chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Uszczelniacze

Czytaj więcej chemia budowlana -
sposób wyświetlania:
Kity

Podłogi drewniane łączą w sobie trwałość i elegancję, z czasem jednak mogą pojawić się na nich nieestetyczny rysy, szczeliny i pęknięcia. Niedoskonałości tego typu skutecznie zamaskujemy za pomocą kitu do parkietu firmy Soudal.

Firma Iglotech wprowadziła do swojej oferty nowość Kit Airok

Jest to dwuskładnikowy kit na bazie żywicy polisiarczkowej o wysokiej odporności chemicznej, który po zmieszaniu reaguje chemicznie w celu nadania materiałowi własności elastomeru o niskim współczynniku elastyczności...

Podłoga to ważny element aranżacji domowego wnętrza. Drewniany parkiet oprócz niewątpliwych walorów wizualnych, nadaje pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

Kit szpachlowy do metalu może być stosowany do powierzchni drewnianych i materiałów drewnopochodnych...

Charakteryzuje go krótki czas schnięcia oraz doskonała przyczepność do podłoża...

Rysy i pęknięcia na ścianie nie tylko negatywnie wpływają na estetykę powierzchni, ale również utrudniają jej malowanie.
Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt