chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Szczelne i komfortowe poddasze z Vario® DoubleFit+ od ISOVER

Szczelne i komfortowe poddasze z Vario® DoubleFit+ od ISOVER

27.01.2023
System aktywnej paroizolacji ISOVER Vario® Xtra wzbogacił nowy uszczelniacz Vario® DoubleFit+, zapewniający precyzyjny i szczelny montaż warstwy paroizolacyjnej np. na poddaszu.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Szczelność to warunek konieczny dla osiągnięcia odpowiedniej efektywności energetycznej oraz trwałości budynków z izolacją cieplną, a jej podstawą jest dobrze wykonana paroizolacja. Hamuje ona przenikanie powietrza i pary wodnej z wewnątrz na zewnątrz, dzięki czemu chroni dom przed stratami ciepła oraz zawilgoceniem przegrody.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Ocieplenie poddasza wełnami szklanymi ISOVER z wykorzystaniem Systemu Vario® Xtra zapewni mieszkańcom energooszczędny i komfortowy dom – ciepły zimą, chłodny latem. Uszczelniacz Vario® DoubleFit+ zapewni szczelne połączenie folii z elementami konstrukcyjnymi budynku, przejściami instalacyjnymi itd. Wyróżnia go krótkotrwała odporność na zamarzanie do temp. -30°C, bardzo duża przyczepność, długotrwała elastyczność połączenia i brak rozpuszczalnika w składzie.

Vario® DoubleFit+ można stosować na powierzchniach murowanych, betonie, tynku, drewnie i metalu. Dzięki specjalnie przygotowanej końcówce kartusza aplikacja uszczelniacza jest łatwa i nie wymaga dodatkowych przygotowań, nie ma też efektu „uciekającej masy” po odłożeniu kartusza. Zastosowanie Vario® DoubleFit+ nie tylko ułatwi i przyśpieszy prace wykończeniowe, ale także będzie gwarantem solidnie wykonanej aktywnej paroizolacji poddasza. Produkt sygnowany jest znakiem EMICODE® EC PLUS, co świadczy o wysokiej jakości w zakresie zrównoważonych rozwiązań ekologicznych i zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

https://www.isover.pl/aktualnosci/nowosc-vario-doublefit-uszczelniacz-do-zadan-specjalnych-od-isover/b>


REKLAMA:Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt