chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Uszczelniacze Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » uszczelniacze » Greinplast wprowadza do oferty produkty dla glazurników!

Greinplast wprowadza do oferty produkty dla glazurników!

09.03.2020
Wychodząc naprzeciw ciągle wzrastającym wymaganiom klientów firma Greinplast wprowadziła na rynek nowe produkty dla glazurników. Do sprzedaży właśnie trafiły: fuga elastyczna, silikon sanitarny, zaś grunt do podłoży krytycznych oraz hydroizolacja w płynie oferowane będą w całkowicie nowych opakowaniach.

Chemia budowlana - Fot. Greinplast
Fot. Greinplast

Formuła najnowszych produktów Greinplastu oparta została na wykorzystaniu zaawansowanych technologii, umożliwiających ograniczenie wnikania wody i zabrudzeń, co pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu łazienki czy kuchni. Pomieszczenia te szczególnie narażone są na negatywne oddziaływanie wilgoci, dlatego tak ważne są właściwości i parametry zastosowanych w nich materiałów wykończeniowych.

Fuga elastyczna


Fuga elastyczna Greinplast może być stosowana do różnego rodzaju płytek oraz podłoży. Umożliwia wypełnienie spoin w szerokim zakresie - od 1 do 20 mm. Fugę można zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dzięki wprowadzeniu do składu mieszanki wysokogatunkowych spoiw hydraulicznych uzyskano optymalnie krótki czas wiązania fug podczas ich aplikacji. Co więcej nowoczesna formuła zapewnia szybki przyrost wytrzymałości mechanicznych i ich wysoką końcową wartość. Istotnym elementem jest również uzyskanie efektu gładkości i elastyczności podłoża. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w fudze spoiwa polimerowego, które uelastycznia fugę zapobiegając ewentualnym spękaniom. Fuga Greinplast dostępna jest w 22 kolorach.
REKLAMA:


Silikon sanitarny


Silikony sanitarne stanowią kolorystyczne odzwierciedlenie fug uzupełnione o biel i kolor transparentny. Dedykowane są do zastosowania w pomieszczaniach narażonych na zawilgocenie takich jak kuchnie czy łazienki. Silikon firmy Greinplast jest odporny na szkodliwe działanie wody. Dzięki wykorzystaniu specjalnych środków powłoki, chroni przed wszelkiego rodzaju grzybami oraz pleśniami. Polecany jest do uszczelnienia m.in.: wanien, brodzików, kabin prysznicowych czy zlewozmywaków.

Grunt do podłoży krytycznych oraz Hydroizolacja w płynie


Grunt do podłoży krytycznych i nienasiąkliwych Greinplast ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywany nie tylko do prac glazurniczych, ale także np. podczas szpachlowania lamperii, która stanowi podłoże o bardzo niskiej nasiąkliwości. Produkt tworzy warstwę sczepną między nisko nasiąkliwym podłożem, a warstwą kleju, umożliwiając na przykład - klejenie płytek ceramicznych na trudnych powierzchniach. Grunt ten można zastosować również na płytach OSB, aby później położyć na nich płytki.

Hydroizolacja w płynie


Hydroizolacja sprawdza się w pomieszczeniach w których występuje częste ryzyko utrzymywania się wilgoci, bądź zalania wodą. Najczęściej uszczelnia się nią ściany i podłoża w pralni, kuchni, bądź łazience. Po wykonaniu aplikacji i wyschnięciu powierzchnia staje się wodoszczelna i dość elastyczna. Pomieszczenie uzyskuje odpowiednią izolację i zostaje zabezpieczone przed zawilgoceniem podłoża, a co się z tym wiąże - hamuje rozwój mikroorganizmów.

Nowe produkty Greinplastu powstawały we współpracy z glazurnikami i dostosowane do ich potrzeb. Dystrybucja odbywa się poprzez sieć salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży Greinplast na terenie całego kraju.

Autor: Greinplast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Uszczelniacze

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt