chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Tynki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » tynki » Imadło specjalne WU060

Imadło specjalne WU060

23.03.2010
Firma Proma Polska wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – Imadło specjalne WU060 marki WORX. To uniwersalne narzędzie idealnie nadaje się do unieruchomienia zarówno dużych jak i małych przedmiotów podczas ich obrabiania.

Odpowiednie unieruchomienie obrabianych przedmiotów znacznie zwiększa komfort i precyzję pracy, przekładając się także na jej bezpieczeństwo. Warto zatem wybierać narzędzia pozwalające na stabilne i pewne mocowanie materiałów, np. Imadło specjalne WU060.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Imadło specjalne WU060

Do zadań specjalnych


Imadło specjalne WU060 zostało stworzone z myślą o pracy z ciężkimi przedmiotami o dużych gabarytach. Jego siła ściskania wynosi 1000 kg, a maksymalny udźwig to aż 100 kg! Nowy produkt marki WORX wyróżnia duża długość robocza wynosząca aż 940 milimetrów, umożliwiająca bezpieczną i precyzyjną obróbkę szerokich elementów. W celu zwiększenia komfortu, skuteczności i szybkości mocowania, tradycyjną ręczną dźwignię zaciskową zastąpiono pedałem nożnym.

Imadło specjalne WU060 jest bardzo stabilne, nawet pod dużym ciężarem. W celu zwiększenia stabilności w nogach imadła znajdują się otwory do przytrzymania stopą podczas pracy. W razie potrzeby przyrząd można również przykręcić do podłoża.
Oprócz unieruchomienia dużych przedmiotów Imadło specjalne WU060 znakomicie sprawdza się także przy pracach nad niewielkimi elementami. Dzięki regulowanej sile ścisku możliwe jest bezpieczne mocowanie materiałów o mniejszej odporności na odkształcenia. Szczęki imadła zostały pokryte gumą, która skutecznie zabezpiecza obrabiane elementy przed przemieszczaniem podczas obróbki.
Pomimo dużych wymiarów Imadło specjalne WU060 jest łatwe w transporcie, ponieważ posiada rączkę i rolkę umożliwiające przesuwanie go po płaskich powierzchniach bez konieczności podnoszenia. Imadło składa się szybko i w prosty sposób, a dzięki małej wadze (19,6 kg) bez problemu można przenosić je w dowolne miejsce, co szczególnie przydaje się na budowach.

Imadło Specjalne WU060
Długość robocza: 940 mm;
Siła ściskania: 1000 kg;
Maksymalny udźwig: 100 kg;
Wymiary złożonego imadła: 773 x 350 x 336 mm;
Wymiary po rozłożeniu: 1000 x 985 x 885 mm;
Waga: 19,6 kg.

Dystrybutor: Proma Polska
Imadło specjalne WU060 cena brutto: 981 zł.

Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Tynki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt