chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Tynki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » tynki » Kasetony Tiserec

Kasetony Tiserec

22.03.2022
Wiemy, jak wielką radość sprawia rozpoczęcie budowy swojego wymarzonego domu. Stan surowy zamknięty, to spore wyzwanie, ale prawdziwe koszty niesie za sobą wykończenie i docieplenie. Nawet najbardziej wyszukana i ciekawa bryła domu może stracić nawet połowę swojej wizualnej wartości przez źle dobrane wykończenie elewacji.

Chemia budowlana - Fot. Tiserec
Fot. Tiserec

Branża budowlana cały czas ewoluuje. Szuka się coraz lepszych, wydajniejszych materiałów, produktów, które będą w stanie sprostać zamierzeniom architektów. W tym segmencie operuje też nasza firma. Tiserec od dwudziestu lat jest obecny na rynku budowlanym. Przez cały ten okres działa w segmencie materiałów elewacyjnych. Sztandarowy nasz produkt „tynk o strukturze deski” można już spotkać w całej Polsce, zarówno na domkach jednorodzinnych, jak i na budynkach użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, baseny czy bloki mieszkalne). Nasze szablony do wykonywania podmurówek w formie różnych układów cegiełek, znaleźć można też i poza granicami Polski.

Chemia budowlana - Fot. Tiserec
Fot. Tiserec

W chwili obecnej sukces tych produktów próbują powtórzyć nasze nowe propozycje okładzin elewacyjnych jak i wewnętrznych. Z dużą szansą na powodzenie.
Chemia budowlana - Fot. Tiserec
Fot. Tiserec

Fototynki - mogą zastąpić z doskonałym efektem każdy rodzaj okładzin elewacyjnych, od marmuru, kamienia czy granitu po dowolne motywy graficzne lub zdjęcia. Odporne na działanie warunków atmosferycznych i łatwe w utrzymaniu w czystości. Posiadają jeszcze jeden argument koronny. Nie wymagają specjalistycznej ekipy budowlanej, aby znaleźć się na Twojej elewacji. Ich montaż, jest banalnie prosty.

Ryfle – są już znane w branży budowlanej, ale nasza firma dodała tak zwaną „wisienkę na ryflowym torcie”. Teraz do popularnych regularnych ryfli wprowadziliśmy ich różne wzory. Możesz ozdobić swoją elewację ryflami o różnej szerokości, nieregularnym układzie (np.: ryfle przeplatane wąskie z szerokimi) lub ze zdobieniem idealnie odwzorowującym drewno lub inny motyw graficzny. Dwukolorowe lub tłoczone. W zależności, co lepiej podkreśli wyjątkowy charakter Twojej elewacji.

Kasetony - to produkt, który dopiero co, wyjrzał z czeluści laboratorium technologicznego. Łączy w sobie wszystkie zalety poprzednich produktów, czyli: możliwość wkomponowania dowolnego wzoru lub koloru, prostotę montażu, łatwość zachowania w czystości, wyjątkowe, wyróżniające wzornictwo i zastosowanie dowolnych układów (poziom, pion, skos). Do tych zalet postanowiliśmy dodać kolejną. Niezwykle istotną cechę. Połączyliśmy ten produkt z systemem dociepleń. Teraz inwestycja związana z dużymi kosztami problemami staje się o wiele prostsza i tańsza. Nasze kasetony pozwolą praktycznie jednoosobowo wykonać docieplenie elewacji wraz z jej wykończeniem.Połączyliśmy dwa procesy w jeden prosty. Dotychczas ścieżka technologiczna przebiegała w każdym przypadku jednakowo. Docieplenie styropianem na placki, zazbrojenie styropianu siatką z klejem i wybór tynku strukturalnego lub farby elewacyjnej. Teraz możemy przykleić kasetony. Wybrać ich kolor, strukturę lub wzór. W krótkim czasie, bez specjalistycznych narzędzi wykończyć efektownie nasz dom. Oszczędzając przy tym czas poświęcony na szukanie materiałów i pieniądze przeznaczone na ekipę, która zrobi nam docieplenie.
REKLAMA:


(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Tynki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt