chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Taśmy, folie, siatki

Czytaj więcej chemia budowlana -
sposób wyświetlania:
Taśmy, folie, siatki - maszyny, narzędzia, akcesoria

Nowość z firmy Kabala

Konstrukcja mieszarek jest bardzo solidna - stalowa rama gwarantuje optymalny czas eksploatacji. Gumowe nakładki chronią wyłącznik przed ewentualnym zabrudzeniem farbą, klejem bądź inną mieszaną substancją...

Zarówno Loodband jak i Aluband firmy Den Braven są samoprzylepnymi taśmami izolacyjnymi na bazie bitumów i żywic syntetycznych...

Profesjonalne poziomice marki SOLA, dzięki swej wysokiej precyzji pomiarów i niebagatelnej odporności na uszkodzenia mechaniczne są narzędziami, które są polecane zarówno osobom zawodowo zajmującym się pracami budowlano-remontowymi, jak i zwykłym użytkownikom-amatorom

Akumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 marki Steinel – i już się od niego nie odkleisz

Mieszanie, mimo że nieodłącznie związane z każdym etapem budowy czy remontu, jest jednocześnie procesem często bagatelizowanym, do którego nie przykłada się większej wagi.

We wrześniu rynek uszczelniaczy został zrewolucjonizowany przez Aplikator 360º, który umożliwia precyzyjną i wygodną aplikację spoiny wszędzie tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe.

Seria taśm budowlanych marki PRAXA to szeroki wachlarz produktów przydatnych przy pracach remontowo-wykończeniowych.

Wzmocnić słabe punkty dachu – Taśmy Uszczelniające Dekarskie Tytan Professional

Ceresit CL 62 jest taśmą z trylaminatu do uszczelnień dylatacji i odkształcalnych spoin w okładzinach z płytek ceramicznych w pomieszczeniach mokrych.

Wodoszczelna taśma do wzmacniania elastycznych powłok wodoszczelnych

Elastyczna i wodoszczelna taśma elastomerowa na fizelinie polipropylenowej do zabezpieczania miejsc krytycznych zespolonego systemu uszczelnień.

Ceresit CS 40 jest elastycznym nienasiąkliwym profilem, o przekroju okrągłym, z pianki polietylenowej, o zamkniętych porach.

W nowoczesnym budownictwie coraz większy nacisk kładzie się zarówno na jakość, jak i na szybkość wykonywanych prac. Wiele zależy od używanych materiałów – akcesoria budowlane, produkowane przez firmę Koelner są doskonałym przykładem połączenia wysokiej jakości surowców oraz nowoczesnej technologii.

Pod marką Rawl Fixings firma Koelner wprowadziła na polski rynek nowy innowacyjny system dozowania kotew chemicznych - RAWL CFS (Cartridge Free System). W odróżnieniu od innych kotew chemicznych, CFS nie posiada kartridża, jest wygodny w użyciu oraz oszczędza czas i pieniądze.
Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt