chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » taśmy, folie, siatki » Wykonanie izolacji poziomej według Remmersa

Wykonanie izolacji poziomej według Remmersa

02.06.2010
Nie zawsze wykonania zgodne z normą jest najlepszym rozwiązaniem spośród wielu systemów. Dzięki kombinacji gruntującego krzemionkowania, szlamów uszczelniających i hydroizolacji bitumicznych, modyfikowanych tworzywami sztucznymi z zakładami co najmniej 5cm, uzyskuje się ekstremalnie wysoką rezerwę bezpieczeństwa, także w zakresie izolacji poziomej.

Chemia budowlana - Wykonanie izolacji poziomej według Remmersa
REKLAMA:


Chemia budowlana - 1. Przygotowanie podłoża - Do usunięcia warstw zmniejszających przyczepność zazwyczaj wystarcza stalowa szczotka. W przypadku grubych warstw mleczka cementowego w pewnych przypadkach konieczne jest stosowanie szlifierki.
1. Przygotowanie podłoża - Do usunięcia warstw zmniejszających przyczepność zazwyczaj wystarcza stalowa szczotka. W przypadku grubych warstw mleczka cementowego w pewnych przypadkach konieczne jest stosowanie szlifierki.
Chemia budowlana - 2. Gruntowanie – W celu zagruntowania nanosi się równomiernie preparatu Kiesol (1:1 z wodą). Mocno chłonące podłoże należy wcześniej zwilżyć.
2. Gruntowanie – W celu zagruntowania nanosi się równomiernie preparatu Kiesol (1:1 z wodą). Mocno chłonące podłoże należy wcześniej zwilżyć.


Chemia budowlana - 3. Pierwsza Warstwa Dichtschlamme – W ramach czasu reakcji preparatu Kiesol nanosić się równomiernie pierwszą warstwę szlamu uszczelniającego Dichtschlamme, w pasie wykraczającym o co najmniej 5 cm poza grubość muru.
3. Pierwsza Warstwa Dichtschlamme – W ramach czasu reakcji preparatu Kiesol nanosić się równomiernie pierwszą warstwę szlamu uszczelniającego Dichtschlamme, w pasie wykraczającym o co najmniej 5 cm poza grubość muru.
Chemia budowlana - 4. Druga warstwa Dichtschlamme - Druga warstwę szlamu Dichtschlamme uszczelniającego można nakładać świeże na pierwszą warstwę. Zaprawę murarską układa się na świeżą, drugą warstwę szlamu.
4. Druga warstwa Dichtschlamme - Druga warstwę szlamu Dichtschlamme uszczelniającego można nakładać świeże na pierwszą warstwę. Zaprawę murarską układa się na świeżą, drugą warstwę szlamu.


Chemia budowlana - 5. Warstwa muru – Zaprawę murarską układa się świeże na świeże na warstwę izolacji poziomej, co zapewnia optymalne zespolenie muru z izolacją poziomą.
5. Warstwa muru – Zaprawę murarską układa się świeże na świeże na warstwę izolacji poziomej, co zapewnia optymalne zespolenie muru z izolacją poziomą.


Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt