chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » taśmy, folie, siatki » Własnoreczny prezent na święta

Własnoreczny prezent na święta

09.12.2020
Udany prezent świąteczny wcale nie musi być okupiony długimi godzinami spędzonymi w centrach handlowych. Wystarczą dobre chęci, odrobina kreatywności i sprawdzony klej do majsterkowania, by samodzielnie przygotować niepowtarzalne upominki.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal

Prezenty DIY sprawiają wiele radości nie tylko osobom, które są nimi obdarowywane – twórcza aktywność i realizowanie własnych pomysłów uszczęśliwiają także samego majsterkowicza. Projekt może być bardzo prosty. Najważniejsze, by w prezent włożyć trochę serca. Zanim jednak rozpoczniemy pracę, warto zaopatrzyć się w odpowiednie materiały, za pomocą których szybko i sprawnie osiągniemy cel, a efekt będzie trwały i satysfakcjonujący pod względem estetycznym. W przygotowywaniu prezentów DIY bardzo dobrze sprawdzi się mocny klej montażowy Fix ALL Crystal marki Soudal, wyróżniający się całkowicie przezroczystą spoiną. Dzięki niemu bez problemu połączymy ze sobą najróżniejsze materiały, tworząc oryginalne upominki.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Przykładowo za pomocą Fix ALL Crystal wykonamy finezyjne oprawy dla zdjęć, które będą cieszyć dziecięce oko i dadzą drugie życie zapomnianym zabawkom. Wszystko, czego potrzebujemy to zwykła ramka na zdjęcia oraz pluszowa maskotka. Stosując klej Fix ALL Crystal do połączenia obu elementów, projekt zrealizujemy w błyskawicznym tempie. Klej ten ma perfekcyjna przyczepność do praktycznie wszystkich materiałów, jest bardzo łatwy w użyciu (w przypadku małych projektów DIY możemy wykorzystać Fix ALL Crystal w tubce o pojemności 125 ml), nie wydziela przykrych zapachów i jest neutralny chemicznie. Co istotne, spoina kleju będzie praktycznie niewidoczna. Kiedy umieścimy w ramce zdjęcie przywołujące szczęśliwe wspomnienia dziecka – prezent stanie się wyjątkową ozdobą jego pokoju.

Dzięki Fix ALL Crystal stworzymy również piękne kompozycje z kamyczków o ciekawych barwach i fakturach. Z kamyczków możemy ułożyć zwierzęta czy bajkowe postaci, a następnie dokleić do nich wszelkie dodatki wykonane z innych materiałów, np. plastikowe guziki i kryształki.

Ponadto po Fix ALL Crystal warto sięgnąć podczas przygotowywania świątecznych dekoracji, takich jak wigilijny świecznik czy choinowe zawieszki. W przedsięwzięcie możemy zaangażować wszystkich członków rodziny, stwarzając w ten sposób okazję do kreatywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych.
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt