chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » taśmy, folie, siatki » NOWOŚĆ Blue Dolphin – Taśma Malarska Washi

NOWOŚĆ Blue Dolphin – Taśma Malarska Washi

03.06.2020
Taśma malarska Washi – nowoczesne rozwiązanie prosto z Japonii

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

W BlueDolphin uważamy, że ciekawe rozwiązania można znaleźć niemal wszędzie, dlatego nasi specjaliści uważnie przeczesują rynek związany z branżą remontowo-budowlaną. Inspiracje czerpiemy z najróżniejszych miejsc, a skutkiem tego są produkty takie, jak prezentowana taśma malarska Washi, produkowana japońską metodą. Brzmi nieźle, prawda? Jeszcze lepiej sprawdza się w trakcie malowania!

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Wybierz taśmę malarską produkowaną metodą powstałą w kraju kwitnącej wiśni!


Wspomniana tradycyjna japońska metoda to wyjątkowy proces, podczas którego powstaje taśma malarska o wielu zaletach. Produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała , nie chłonie także wilgoci. Oznacza to, że wygodnie się ją aplikuje na powierzchnie, a po malowaniu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.
Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Jedna taśma na zewnątrz, a druga do wewnątrz? Zapomnij o tym, od teraz korzystaj z taśmy malarskiej Washi!


Proponowana taśma malarska Washi może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu w prosty, wygodny sposób zabezpieczysz wszystkie malowane powierzchnie. Została ona wyposażona w specjalny BLOKER zapobiegający podciekaniu farby. Jak widać Washi to taśma korzystająca z tradycyjnych metod i nowoczesnych rozwiązań. Co ważne, może pozostawać na powierzchni do 60 dni, a po jej zerwaniu nie pozostaje żaden ślad.

REKLAMA:
Autor: XL - TAPE - INTERNATIONAL - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt