chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

UZIN U-Tack

23.10.2017
UZIN U-Tack to produkt ułatwiający i przyspieszający prace montażowe. Tym razem jest to dwustronnie klejąca taśma do listew przypodłogowych – UZIN U-Tack, którą charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność zastosowań, praktyczność oraz wyjątkowa ekologiczność.

Chemia budowlana - Taśma UZIN U-Tack. Fot. Uzin
Taśma UZIN U-Tack. Fot. Uzin
Taśmę U-Tack można stosować do przyklejania różnego typu listew przypodłogowych oraz pasków wykładzin. Dotyczy to zarówno pasków z wykładzin tekstylnych ze wszystkimi rodzajami spodów, jak i wykładzin z PVC oraz linoleum.

Jej głównym zadaniem jest trwałe przytwierdzenie miękkich listew i wklęsłych profili z PVC, listew przypodłogowych z twardym rdzeniem oraz listew aluminiowych.

REKLAMA:


Taśmę UZIN U-Tack można stosować na praktycznie każdym podłożu budowlanym: tynku, cegłach, betonie, zagruntowanym gipsie i masie szpachlowej, a także na drewnie, ceramice, tworzywach sztucznych, metalu czy powłokach malarskich. Istotne jest jedynie, by głębokość struktury podłoża nie przekraczała 1,5 mm.

Klejenie listew i pasków wykładzin przy pomocy taśmy U-Tack jest szybkie, czyste i niezwykle proste. Nie musisz czekać na wstępne odparowanie, nie ma też określonego czasu otwartego, więc zyskujesz dużą swobodę pracy.

W zestawie wraz z taśmą o długości 50 m i wybranej szerokości (25, 40, 50 lub 85 mm) otrzymujesz papierową tarczę odporną na klej, dzięki której zyskasz pewność, że miejsce pracy pozostanie czyste.

UZIN U-Tack to produkt pozbawiony rozpuszczalników i wyróżniający się bardzo niską emisyjnością szkodliwych substancji Potwierdzają to certyfikat EMICODE EC 1 PULS oraz znak „Niebieski anioł” (Der Blaue Engel), który jest przyznawany tylko wyjątkowo ekologicznym materiałom. Taśma należy do naszej rodziny produktów ÖKOLINE, w skład której wchodzą rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo w zakresie emisji oraz przyczyniające się do tworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniach.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt