chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Renowacje i ochrona

Czytaj więcej chemia budowlana - Stare meble w nowej odsłonie z Tikkurila
sposób wyświetlania:
Renowacje i ochrona - nowości produktowe

Annie Sloan przedstawia nowy odcień w palecie kolorów legendarnej farby kredowej Chalk Paint™. To Capri Pink, czyli róż z temperamentem.

Zastosowanie profesjonalnych produktów z serii Tikkurila Master Solution stanowi alternatywę dla wymiany dachu, umożliwiając skuteczne zabezpieczenie i odświeżenie betonowych, bitumicznych lub...

Nic tak nie przygnębia jak zimowa monotonia szarych dni za oknem i... nic tak nie poprawia humoru jak zmiany!

Sigmetal – kompleksowa ochrona powierzchni metalowych

Styl rustykalny ma w sobie coś takiego, co sprawia, że...

Liberon przygotował niezwykłą linię produktów – nową kolekcję farb i efektów dekoracyjnych do mebli i powierzchni drewnianych!

Firma Skała Tychy wprowadza na rynek nowość produktową - czarną farbę SKAŁA Renoschwarz.

IZOHAN izo-dekor – nowy produkt już w sprzedaży

Niemiecka marka Ultrament oferuje bogatą linię produktów bitumicznych służących do naprawy i renowacji pokryć dachowych z papy.

Flowcrete Polska wprowadza nową technologię do renowacji posadzek betonowych

Sigmafloor 2K Epoxy Aqua to kolejna tegoroczna premiera marki Sigma Coatings.

Od teraz wpatrywanie się w podłogę wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest nieśmiały. Wręcz przeciwnie - może to być oznaka podziwiania przez tę osobę powierzchni pomalowanej innowacyjną wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Betolux Akva! Dzięki niej stara i wymagająca renowacji podłoga może przybrać zupełnie nowe kolory. Wysoka trwałość farby zapewni jej świeży i atrakcyjny wygląd na wiele kolejnych lat.

Akcja renowacja – Bondex wprowadza nowy produkt do ochrony drewna

Z nowym produktem Tikkurila Patio w łatwy sposób można nadać im nowy wygląd i odświeżyć kolorystykę. Bejca wnika głęboko w strukturę materiału, dzięki czemu powierzchnia nie staje się śliska i jest bezpieczna dla użytkowników.
1
23456następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt