chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » CONCRESSIVE 1700 innowacyjny system iniekcyjny oparty na żelach akrylowych

CONCRESSIVE 1700 innowacyjny system iniekcyjny oparty na żelach akrylowych

26.07.2012
CONCRESSIVE serii 1700 to nowy innowacyjny system iniekcyjny oparty na żelach akrylowych. Systemowe rozwiązanie składające się z kilku produktów CONCRESSIVE umożliwia skuteczne i trwałe wykonywanie membran chroniących zewnętrzne powierzchnie ścian przed wilgocią i wodą.

Chemia budowlana - CONCRESSIVE 1700  innowacyjny system iniekcyjny oparty na żelach akrylowych
System iniekcyjny oparty na żywicach akrylowych umożliwia skuteczną penetracje w przestrzeń gruntu i łącząc się z nim tworzy barierę przeciwwodną.
REKLAMA:


Co jest największą zaletą tego produktu? Wobraźmy sobie często zalewaną piwnicę, tunel, przejście podziemne, czy niżej położone pomiszczenia, dodatkowo wybudowane jakiś czas temu… Co mogliśmy zorbić dotychczas? Zrobić solidny wykop, uszczelnić od zewnątrz, co niestety jest procesem niezwykle kosztownym, a co gorsza – czasem niemożliwym do wykonania lub pracochłonnym i niszczącym otoczenie budynku, czy obiektu inżynieryjnego.

Dzięki CONCRESSIVE 1700 ten problem znika!


System proponowany przez firmę BASF pozwala uszczelnić od wewnątrz wszystkie obiekty, gdzie nie ma żadnej możliwości wykonania od zewnątrz odpowiedniej izolacji powierzchniowej, lub jej wykonanie jest bardzo kłopotliwe, czy kosztowne (wykopy, niszczenie istniejącej infrastruktury, itp.). Może być stosowany w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komunikacji – wszędzie tam, gdzie części podziemne wykazują nieszczelności.

Jak to działa? Niezwykle prosto… żele iniekcyjne na bazie akryli wprowadzane w przestrzeń gruntu „dopasowują się” do zmiennych warunków wilgotnościowych i zwyczajnie „rozlewają” w gruncie otaczającym posesję. Za ich pomocą można skutecznie uszczelnić powierzchnię zewnętrzną ścian, wykonać izolacje poziomą fundamentów, uszczelnić powierzchnie konstrukcji tuneli, szachtów, kanalizacji – wszystkich podziemnych elementów budowlanych.Źródło: BASF

Autor: BASF - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt