chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Poland Business Run 2020

Poland Business Run 2020

11.09.2020
6 września br. po raz dziewiąty odbędzie się charytatywna sztafeta Poland Business Run. Bieg ten od lat przyciąga ludzi posiadających pasję do biegania i ogromne serce. Drużyna Remmers na mecie poznańskiego Business Run stanęła po raz pierwszy w 2019 roku. W tym roku nasz 5 osobowy skład znów podejmuje się tego wyzwania! Biegniemy na pomoc!

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

W biegu 6 września wystartuje w nim ponad 19 tys. Osób. Uczestnicy charytatywnej sztafety jak co roku pomogą osobom po amputacjach i ze schorzeniami narządów ruchu. Jednym z beneficjentów Poland Business Run 2020 jest Waldemar Konieczny, 30-latek z Wielkopolski, któremu po 15 latach walki z niewydolnością żylną kończyn dolnych, amputowano najpierw jedną, a potem drugą nogę. Jego aktualnym celem jest zakup drugiej protezy nogi, a marzeniem uprawianie sportu.

#RemmersRunningTeam
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt