chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » IZOHAN izo-dekor

IZOHAN izo-dekor

23.05.2018
Ekologiczna powłoka ochronno-dekoracyjna IZOHAN izo-dekor przeznaczona jest do renowacji i zabezpieczania pokryć dachowych oraz elementów małej architektury w ogrodzie czy na działce. Skuteczność, łatwość stosowania i uniwersalność czynią ją idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto w prosty i szybki sposób chce odświeżyć wygląd swojego otoczenia.

Chemia budowlana - IZOHAN izo-dekor. Fot. Izohan
IZOHAN izo-dekor. Fot. Izohan
Upływający czas oraz zmieniające się warunki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na wygląd i strukturę elementów tworzących otaczającą nas przestrzeń. Ulegają one starzeniu, odkształcają się, tracą dotychczasowy kolor i urok. IZOHAN izo-dekor to rozwiązanie pozwalające na skuteczne zabezpieczenie pokryć dachowych i innych powierzchni zewnętrznych, np. ogrodzeń, pergoli, podmurówek, furtek, ławek, kominów, ozdobnych detali fontann i oczek wodnych, donic czy murowanych grilli. Do jego aplikacji wystarczy pędzel lub wałek – nie są potrzebne profesjonalne narzędzia, ani fachowa pomoc. IZOHAN izo-dekor to skuteczny i uniwersalny produkt do samodzielnego stosowania.

Powłoka IZOHAN izo-dekor znajduje zastosowanie niezależnie od wielkości, kształtu i struktury restaurowanego elementu. Wysoka przyczepność i silne właściwości kryjące umożliwiają trwałe zabezpieczenie małej architektury, a także sprawiają, że produkt można stosować z powodzeniem na podłożach z betonu, drewna, gazonów, gontów bitumicznych, dachówek ceramicznych, eternitu, pap, blachy ocynkowanej czy blachodachówek, a nawet na powierzchniach smołowych. Powstająca powłoka jest odporna na oddziaływanie zarówno naturalnych, jak i mechanicznych czynników. Można ją również czyścić bez obaw o uszkodzenie.

REKLAMA:


IZOHAN izo-dekor jest dostępny w czterech najpopularniejszych kolorach zewnętrznych: czerwonym, zielonym, brązowym oraz czarnym, a także w białym lub szarym – na zamówienie. Produkt pozwala w prosty i szybki sposób zabezpieczyć i odświeżyć elementy przestrzeni wokół domu. Sprawia, że odzyskują one utraconą z biegiem czasu prezencję, tworzą estetyczną i harmonijną całość, a także cieszą świetnością przez kolejne lata. Powłoka ochronno-dekoracyjna IZOHAN izo-dekor nie zawiera rozpuszczalników, nie oddaje również do atmosfery toksycznych oparów, dzięki czemu jest bezpieczna w kontakcie ze skórą i przyjazna dla środowiska.

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt