chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Arbortech AS160 - piła pile nierówa

Arbortech AS160 - piła pile nierówa

08.02.2009
W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna piła wielofunkcyjna Arbortech AS160. Jest to absolutna nowość na polskim rynku, która ma szanse zrewolucjonizować prace instalacyjne, remontowe i renowacyjne, a w rękach profesjonalisty może czynić prawdziwe cuda.

Chemia budowlana - Arbortech AS160 - piła pile nierówa
Piła AS160 australijskiej marki Arbortech przeznaczona jest do cięcia materiałów kruchych, m.in. cegieł wypalanych, płyt gipsowych, płyt wzmacnianych włókniną, łupków na gont i drewno. Urządzenie dostarczane jest z kompletem brzeszczotów. Do urządzenia dołączona jest zdejmowalna osłona metalowa, zdjęcie której pozwala nam na zwiększenie głębokości cięcia do 120 mm. Z kolei zastosowane tej osłony zwiększa skuteczność odciągania pyłu.
REKLAMA:


SZYBKO I BEZPIECZNIE
W porównaniu z piłami konwencjonalnymi Arbortech AS160 pracuje o 40% wydajniej, zachowując przy tym wysoką precyzję. Niezwykła wydajność pracy urządzenia jest możliwa dzięki opatentowanemu roboczemu ruchowi tnącemu po okręgu dwóch przeciwbieżnych ostrzy. Podczas cięcia powstaje znikoma ilość kurzu, co sprawia, że miejsce pracy jest bardziej higieniczne, a zdrowie użytkownika mniej narażone na niebezpieczeństwo. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia odkurzacza do osłony, by praktycznie zlikwidować emisję pyłów. Większe bezpieczeństwo i komfort pracy zapewnia także uchwyt amortyzujący uderzenia i wibracje. Jest on tak zaprojektowany, by zapewnić pełną kontrolę nad urządzeniem.

KOMFORT W KAŻDEJ BRANŻY
Piła Arbortech AS160 jest stosunkowo cicha (maksymalny poziom hałasu to 108 dB w odległości 1m), lekka (4,3 kg) i praktycznie bezpyłowa, co zdecydowanie poprawia komfort pracy instalatorom wszystkich branż, konserwatorom zabytków, robotnikom budowlanym, jak również "domorosłym budowlańcom".

Urządzenie to doskonale sprawdza się w mniej lub bardziej typowych pracach instalacyjnych: wycinaniu kanałów wentylacyjnych, kanalizacyjnych, elektrycznych, itp. Podczas renowacji i remontów nie można wyobrazić sobie lepszego urządzenia do wycinania otworów okiennych i drzwiowych, cięcia spoin, cegieł, drewna budowlanego czy grubych korzeni.

Trwałość i wysoka jakość elementów, które posłużyły do wyprodukowania tego urządzenia, sprawią, że każde zadanie, którego podejmiemy się mając piłę Arbortech w swoich rękach, okaże się zadziwiająco łatwe.

Chemia budowlana - Arbortech AS160 - piła pile nierówa
Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160: cena 4199 zł. brutto.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe - 230 V
Maksymalna głębokość cięcia - 115 mm (do 20 brzeszczotem wyrzynającym)
Szerokość cięcia - 6,5 / 7,2 mm (w zależności od materiału)
Masa (wraz z brzeszczotem) - 4,3 kg
Prędkość bez obciążenia - 6 500 obr./min.
Poziom wibracji - 6,9 m/s
Wymiary gabarytowe (bez brzeszczotu) - dł. x szer. x wys. 345 x 75 x 210 mm
Poziom hałasu maks. - 108 dB (w odległości 1m)
Moment obrotowy trzpienia uchwytu brzeszczotu - 16 Nm
Średnica przyłącza odsysacza pyłu - 30 mm


www.chemiabudowlana.info


Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt