chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Bardzo szybka wylewka samopoziomująca - weberfloor 4025

Jakie korzyści dają kleje odkształcalne (S1 i S2)?

Kleje odkształcalne (S1) i wysokoodkształcalne (S2) zostały opracowane dla zapewnienia trwałego montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, podlegających rozszerzalności liniowej wskutek dużych różnic temperatur wynikających z cyklu dobowego (zmienne nasłonecznienie) oraz rocznego cyklu pogodowego (zmienność pór roku). W szczególności polecane są do klejenia płytek ceramicznych i kamiennych o dużych formatach – na zewnątrz (elewacje, tarasy, balkony), jak i wewnątrz (przeszklone salony wystawowe, ciągi komunikacyjne narażone na intensywny ruch). Nadają się również do stosowania na podłożach odkształcalnych.
Kleje odkształcalne pracują razem z podłożem i okładziną ceramiczną lub kamienną. Pozwalają na naturalny ruch okładziny i/lub podłoża, przenosząc powstałe między nimi naprężenia znacznie lepiej niż kleje nieodkształcalne. Dzięki temu kleje odkształcalne zapewniają silne i trwałe połączenie okładziny z podłożem.
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt