chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Przyklejamy lustro

Przyklejamy lustro

27.05.2013
Na ostateczny efekt aranżacji wnętrz ma wpływ wiele czynników – kolorystyka, meble, dodatki. Zarówno w niewielkich wnętrzach, jak i przestronnych pomieszczeniach niebagatelne znaczenie mają płaszczyzny lustrzane. Zarówno minimalistyczne, surowe tafle, jak i fazowane, kryształowe, osadzone w bogato zdobionych ramach – sprawiają, że wnętrza nabierają niebanalnego stylu, unikatowego charakteru i wyrafinowania.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Jest pomieszczenie, które trudno wyobrazić sobie pozbawione lustrzanej tafli – to łazienka. Nie tylko jest niezbędne dla codziennych zabiegów kosmetycznych, ale też doskonale sprawdza się jako element wyposażenia powiększający optycznie zwłaszcza niewielkie pomieszczenie. Może to być średniej wielkości lustro zawieszone nad umywalką, ale lepszy efekt dadzą tafla zajmująca całą ścianę lub dwie, z których każda umocowana jest na przeciwległej płaszczyźnie.

Żeby urozmaicić wnętrze i powiększyć je optycznie za pomocą luster, nie trzeba od razu przeprowadzać remontu łazienki. Lustra można zamocować specjalnymi klejami. Ważne, by cechowała je wysoka siła spajania początkowego i doskonała przyczepność do podłoży budowlanych. Dzięki temu z powodzeniem przymocujemy taflę bez potrzeby dodatkowych elementów mocujących. Jeśli klej jest bezwonny, można wykonywać prace nawet w przypadku, gdy wietrzenie jest utrudnione.
Przeczytaj również: Czym są kleje żelowe?
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Zamiast tafli lustrzanych, można kupić szafki z lustrzanymi drzwiczkami lub okleić takimi płytkami szafki, którymi już dysponujemy. Umożliwi to nie tylko podniesienie estetyki i atrakcyjności pomieszczenia, ale też pomoże uporządkować przechowywane w łazience kosmetyki i drobiazgi.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt